Jump to content

Romania Galaxy Stunt - de la zero


S0NNIX
 Share

Recommended Posts

Salutări! Nu de mult timp am decis că vreau să încep un proiect nou. Nu știu dacă va merge, nu știu dacă îmi va ieși, ideea este că încerc.

Nu de mult timp comunitatea Romania Stunt World (RSW) s-a închis din cauza unor neînțelegeri administrative.

Cu toate acestea, vreau să încep un mod de joc tip Stunt de la ZERO. De ce? Foarte simplu! Sunt absolut plictisit de RPG-uri și RP-uri, altceva nu văd, nu vreau să judec gusturile oamenilor, însă eu m-am plictisit de acest mod de joc. În mintea mea consider că un joc este făcut pentru distracție, să faci lucruri pe care în viața reală nu le poți face, un loc în care să fie tot felul de minigame-uri amuzante și distractive, tot felul de sisteme pentru fiecare preferință în parte.

Prin urmare, sunt în căutare de persoane care au idee în proporție de minim 50%+1 cam cu ce se mănâncă acest mod de joc, care au o reputație și în care pot avea încredere (evident, încrederea va veni pe parcurs) pentru a face parte din echipa administrativă a acestui server.

 

Numele server-ului este Romania Galaxy Stunt (RGS).

Fiecare persoană care dorește să facă parte din echipa administrativă a server-ului va trebui să aibă vârsta minimă de 14 ani (consider că în jurul acestei vârste oamenii încep să aibă o doză de maturitate) și va primi gradul de Admin Level 5 (Maxim) din partea mea pe timpul perioadei BETA.

 

Ce voi oferii drept mulțumire după deschidere persoanelor ce m-au ajutat?

Fiecare persoană care m-a ajutat, la deschiderea server-ului va primi:

Un bonus mare din partea mea (statistici în joc) care să îl ajute să evolueze mai rapid pe comunitate;
- În cazul în care consider că persoana a fost într-adevăr 
de încredere și că este capabilă de a deține un grad administrativ, va primi Admin Level 3;
Un loc special în creditele server-ului (/credits), acel loc fiind numit "Mulțumiri speciale".

Sper că am fost destul de clar cu cerințele mele, cred că nu sunt prea multe și sunt destul de ușor de înțeles.

Dacă sunteți interesați, mă puteți contacta pe Discord sau îmi puteți lăsa discord-ul vostru într-un reply și va contactez eu.

 

 

Discord-ul meu: S0NNIX#0525

 

Sper ca am postat in categoria potrivita, daca nu... rog un moderator sa mute topicul.

Edited by S0NNIX
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...