Jump to content

[DELETED]VADREXIM.RO - Cauciucuri - SUPER OFERTA


cionita7708
 Share

Recommended Posts

De unde ne cumparam CAUCIUCURI noi sau JANTE? Dupa ce ne-am hotarat sa cumparam un set nou de anvelope sau jante trebuie sa parcurgem cateva etape simple menite sa ne ajute sa facem alegerea cea mai potrivita. Mai intai, in functie de bugetul disponibil ar trebui sa ne decidem cam din ce gama ar trebui sa faca parte anvelopele sau jantele: premium, medium sau de buget. Daca ne-am hotarat asupra gamei si bugetului alocat, urmatoarul pas este sa ne documentam putin despre caracteristicile anvelopelor si jantelor care urmeaza sa le cumparam...ne uitam in cartea tehnica...pe masina...eventual mai vorbim cu un prieten...sau apelam la atotstiutorul Google. Acum, dupa ce stim cam ce ne trebuie si cam cat costa incepem sa-i cautam si pe cei de unde urmeaza sa facem achizitia. Daca anvelopele si jantele se pot monta tot la ei, cu atat mai bine! In ori ce caz acestia trebuie sa fie cunoscuti in piata de profil, cu experienta, profesionisti si dispusi sa ne dea toate sfaturile necesare achizitiei... nu doar sa ne vanda ce le cerem la cel mai mic pret din piata si atat... poate cerem gresit... iar daca nimeni nu ne spune ca am ales gresit si atunci vom monta pe masina anvelope sau jante nepotrivite consecintele putand fi dintre cele mai grave, si asta poate doar pentru cativa lei mai putin...insa unde nimeni nu ne-a explicat nimic la momentul achizitiei! Daca vrei sa-ti schimbi anvelopele sau jantele la masina incearca sa cauti si la Vadrexim, au preturi foarte bune atat la cauciucuri cat si la jante si asigura consultanta gratuita pentru oricine isi doreste achizitia unui set nou de anvelope sau jante noi. Fie ca ai nevoie de  cauciucuri iarna pentru sezonul rece, fie ca aveti nevoie decauciucuri vara, aici gasesti atat anvelope premium cat si de buget, marci cunoscute dar si mai putin cunoscute pe piata romaneasca: anvelope MICHELIN, GOODYEAR, DUNLOP, PIRELLI, CONTINENTAL, FULDA, BF GOODRICH, FEDERAL, SILVERSTONE, DEBICA, SAVA, MATADOR, TIGAR, RIKEN, ROVELO, etc si jante AEZ, DEZENT, ENZO, DOTZ, OZ, HRS, MSW, ASW, ALCAR STAHLRAD, MAGNETO, etc.

Comanda pentru disponibilitate.
Livrare in 24-72 ore.
LIVRARE ACASA IN 24-72 Ore ORIUNDE IN TARA!
Daca nu am raspuns la apelul dumneavoastra inseamna ca toti operatorii sunt angajati in alte convorbiri telefonice. Pentru mai multa operativitate plasati comanda online si va vom contacta noi in cel mai scurt timp posibil pentru confirmarea ei! 

ANVELOPE & JANTE  LA VADREXIM ! 
TEL. COMENZI 1:     0730.710.764
TEL. COMENZI 2:     0730.710.765
TEL. COMENZI 3:     0730.710.768 

DEPOZIT & VANZARI ANVELOPE SI JANTE:
P. Lucru: Str. Luica, Nr. 8, Sector 4, Berceni, Bucuresti 
Pentru GPS folositi: Vadrexim
PROGRAM:  L - V:  8.00-17.00, S:  8.00-14.00   

VULCANIZARE - SERVICE ROTI 
TELEFON:  0730.710.766
PROGRAM:   L - V:  8.00-17.00, S:  8.00-14.00  

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...