Jump to content

Caut partener pentru un nou proiect.


Captain
 Share

Recommended Posts

  1. Username : Captain
  2. Varsta : 21 ani
  3. Ce cumperi? : Sunt in cautare de partener mai precis de scripter pentru a dezvolta o noua comunitate. 
  4. Cat oferi pe produs : Eu vin cu investitia mai precis, cumpar host / domeniu / promovare plus ca ma ocup si de interfata forumului.
  5. Detalii de contact: Cine e interesat si vrea sa dezvoltam ceva, imi poate scrie aici momentan, dupa vorbim pe orice retea de socializare respectiv wapp, facebook etc.
  6. Alte precizari: CAUT PERSOANE 18 ANI + CAPABILE SA STIE CE INSEAMNA UN PROIECT SI CARE SA NU SE DEA INAPOI IMEDIAT. 
  7. DACA AI 14 ANI NU TE OBOSI SA-MI SCRII.
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dedwen said:

Si scripterul cine-l plateste, precizeaza si asta.

Atata timp cat eu vin cu totul si tu vii doar sa scriptezi sau sa repari bugs nu vad ce plata sa-ti dau la inceput. Da, cu timpul o sa-l platesc dar la inceput eu zic sa ne multumim cu ce avem.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Captain said:

Atata timp cat eu vin cu totul si tu vii doar sa scriptezi sau sa repari bugs nu vad ce plata sa-ti dau la inceput. Da, cu timpul o sa-l platesc dar la inceput eu zic sa ne multumim cu ce avem.

 

Quote

CAUT PERSOANE 18 ANI + CAPABILE SA STIE CE INSEAMNA UN PROIECT

 

Si cine crezi ca isi pierde timpul cu un proiect in care nu are nici o garantie ca va reusi si va scoate ceva? :)) 

Tocmai tu ai spus ca esti in cautare de persoane care stiu ce inseamna un proiect si tot tu vi cu afirmatii de genul ca nu platesti. Nu ii pasa nimanui de ce contributie aduci tu la proiect ca tu ai nevoie de ei ca sa iti mearga proiectul, nu e ceva ce ei vor sa dezvolte ca sa lucreze si pe gratis

Web Developer

petregabriel.ro

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Gabriel03 said:

 

 

Si cine crezi ca isi pierde timpul cu un proiect in care nu are nici o garantie ca va reusi si va scoate ceva? :)) 

Tocmai tu ai spus ca esti in cautare de persoane care stiu ce inseamna un proiect si tot tu vi cu afirmatii de genul ca nu platesti. Nu ii pasa nimanui de ce contributie aduci tu la proiect ca tu ai nevoie de ei ca sa iti mearga proiectul, nu e ceva ce ei vor sa dezvolte ca sa lucreze si pe gratis

 

Lasa, imi deschid companie dar nu platesc angazatii!

Link to comment
Share on other sites

On 6/29/2021 at 5:30 PM, Gabriel03 said:

 

 

Si cine crezi ca isi pierde timpul cu un proiect in care nu are nici o garantie ca va reusi si va scoate ceva? :)) 

Tocmai tu ai spus ca esti in cautare de persoane care stiu ce inseamna un proiect si tot tu vi cu afirmatii de genul ca nu platesti. Nu ii pasa nimanui de ce contributie aduci tu la proiect ca tu ai nevoie de ei ca sa iti mearga proiectul, nu e ceva ce ei vor sa dezvolte ca sa lucreze si pe gratis

Prietene, atata timp cat eu vin cu totul si tu doar vii ca scripter ca sa repari anumite bugs de pe server, nu cred ca ai nevoie de salariu. Da, iti platesc in functie de cate bugs repari la server daca vrei. Du-te la munca in viata reala daca vrei salariu asa cum fac si eu :))))) Asta e un aspect. Al 2 lea aspect este ca, odata ce fac provomare la youtuberi cunoscuti si aduc un numar de 100 - 200 playeri, o sa primesti si un salariu lunar.  Eu am spus ce ofer si ce caut, nu trebuie sa vii cu hate fiindca nu ai de ce, nu a zis nimeni nimic la adresa ta. Dar inteleg, traim in ROMANIA !!! :))))

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Captain said:

Esti depasit, stai in patratica ta.

"Prietene", nimeni nu vine sa-si piarda timp cu un proiect unde exista doar vorbe de "100-200 jucatori" cand tu nici nu ai o reputatie in asa ceva, ai impresia ca cine e pe forumul asta e de azi pe maine, multi sunt vechi si stiu cum mai sta treaba cu jocul asta, daca vrei "scripter bun" si fara plata o sa gasesti dar o sa ai totul postat pe net in maxim 1 luna.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dedwen said:

"Prietene", nimeni nu vine sa-si piarda timp cu un proiect unde exista doar vorbe de "100-200 jucatori" cand tu nici nu ai o reputatie in asa ceva, ai impresia ca cine e pe forumul asta e de azi pe maine, multi sunt vechi si stiu cum mai sta treaba cu jocul asta, daca vrei "scripter bun" si fara plata o sa gasesti dar o sa ai totul postat pe net in maxim 1 luna.

Repet, nu a zis nimeni fara plata, am zis ca la inceput pana o sa se ridice cat de cat serverul, o sa fie platit doar pe ceea ce repara sau adauga in plus pe server. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut @Captain cum spune si colegu @Dedwen, in ziua de astazi nu mai gasesti pe nimeni care vine sa lucreze pentru tine ( pe gratis la inceput ), totul in ziua de azi se rezuma la bani. Eu inteleg ce vrei sa spui si tu ca la inceput nu il platesti si pe parcurs da. Cum s-a precizat si mai sus:

On 7/1/2021 at 1:53 PM, Dedwen said:

daca vrei "scripter bun" si fara plata o sa gasesti dar o sa ai totul postat pe net in maxim 1 luna.

Asta e adevarul. Adauga un pret pentru inceput de la 10€.

It's just an opinion, treat it as such! ❤️ Good luck with what you want to do!

Link to comment
Share on other sites

  • 577777 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...