Jump to content

Userpanel B-HOOD Laravel


AntiExESmkBoss
 Share

Recommended Posts

  1. Username:AntiExE
  2. Creator (sau editor):Adryan edtior nu se stie
  3. Poze/Video în care îl prezinți:https://prnt.sc/177wrnk
  4. Link Virustotal:n-are chef sincer daca vreti sa il urcati pe virustotal bn daca nu ayayae
  5. Link download (cu hide):
    This is the hidden content, please
  6. Alte precizări:White-zone este un kkt de server care sa muncit la el "3" luni si se dau smk pe samp cu 20 de playeri asa ca astazi va oprim copii a si tin sa mentionez ca panelu este tip laravel furati baieti ❤️
Link to comment
Share on other sites

Bă copii.

Stați bă în banca voastră, și lăsați hacerile astea pe care încercați să le faceți.

Din greșeală a dat SeBBa datele la host și gata, "ați spart" voi site-ul.

Ați fost așa de inapți încât, în momentul în care ați intrat și voi în folderu panel v-ați panicat când ați văzut acolo niște fișiere.

Bă măcar de ați fii dat și voi Edit la index.php să vedeți totuși că e require cu un folder în spate ./laravel

Oricum pentru tine AntiEXE a.k.a Fan Linux, Answerică etc sunteți deja luați de râs de întreaga comunitate, că vă faceți de căcat încă o dată nu strică cu nimic.

(Măcar dacă ești așa fan linux puteai să dai și tu un nano index.php vțm ❤️)

 

 

Link to comment
Share on other sites

mă, am văzut și eu ceva că se dădeau ei hackeri că au intrat în host, altceva dinainte n-au arătat, doar că sunt ei mari hackeri și arhivează direct panelul, s-au panicat efectiv când au văzut ceva diferit de wcode
antiexe fan linux nu știe să instaleze arch
answer nuj ce să zic, zeul php s-a chinuit să găsească baza de date
mai bine învățați să copiați și faceți-l exact ca ăla, doar să fiți web developerii comunității
să nu uităm, antiexe n-avea ban pe comunitate?

EDIT: am descarcat si e penibil =))))))))))))))))) cat de web developer sa fii sa zici ca ai dat leak la un panel si printre primele linii de cod in index.php sa fie asta =)))))))))
$app = require_once '../laravel/bootstrap/app.php';
deci cum zicea adryan, ati luat doar designul hackerilor

Edited by consty

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...