Jump to content

Recrutez - Scripter cu experienta majora!


TSN
 Share

Recommended Posts

  1. Username: iTECH
  2. Vârstă: 22
  3. Ce recrutezi?: Scripter cu experienta majora/expert in limbaj-ul pawn.
  4. Ce oferi în schimb: Detalii mai jos
  5. Detalii de contact: Detalii mai jos
  6. Alte precizări: 
  7.  

    Salutare tuturor, numele meu este Alexandru si sunt in cautarea a unui scripter cu o experienta majora in ceea ce priveste limbajul Pawn. 
    Pentru inceput vreau sa va spun ca am niste bani pusi de-o parte pe care doresc de mult sa ii investesc in samp
    chit ca va fii sau nu o pierdere de bani si timp, insa, nu am gasit niciodata o persoana in care sa imi
    pot pune total increderea. Caut o persoana de minim 16 ani cu o experienta majora/expert in limbaj-ul pawn, sa fie
    creativ la minte si sa mai arunce si el cateva idei. Caut o persoana pentru o perioada de timp lunga, nu limitata, care
    dupa cateva luni sa NU ma lase balta sau sa posteze proiect-ul pe internet.
    Nu caut numai un numit "scripter", cii si sa fie o persoana onesta si incredere maxima!!
    Nu vreau o persoana moarta de foame sa imi ceara bani pentru orice linie scrisa!
    Dupa cum am spus voi platii tot-ul de la mine, voi platii youtuberi, forum-uri si 
    alte platforme pentru publicitatea server-ului odata cu finalizarea lui.

    Vreau sa clarific de pe acum ca voi putea rasplatii scripter-ul in doua modalitati de plata, si acestea sunt:
    1. Din donatiile pe care server-ul le va acumula, orice donatie va fii 70% eu, 30% scripter-ul.
       (deci daca primesc o donatie de 50Euro 30% echivalent 15 euro se duc automat la scripter)
    2. Plata fixa in fiecare luna, pret-ul ramane de stabilit in functie de disponibilitate si altele, astea le vorbim in privat.

    Astept mesaje in privat de la voi cu experienta voastra, proiectele pe care le-ati mai avut si alte informatii.

    Discord:  stilVAGABOND#7298

Edited by iTECH
Revenire 2022

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

Link to comment
Share on other sites

Inca sunt in cautare!

Nu imi mai scrieti daca nu aveti varsta de 16+ ani si cu "am experienta Pawn 80%" ca de aia nici nu va raspund.

Edited by iTECH

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Quote

2. Plata fixa in fiecare luna, pret-ul ramane de stabilit in functie de disponibilitate si altele, astea le vorbim in privat.

In plata lunara reintra si aia 30% din donatii sau aia sunt bani aparte pe care-i primeste scripteru pe langa plata lunara? 🤭

 

Nu intru in proiecte niciodata fix pentru majoritatea motivelor mentionate de tine mai sus, ofer doar servicii, daca esti interesat contacteaza-ma la adresa de discord Dani3l.#4177.

Seara faina.

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

On 8/13/2021 at 8:41 PM, Dani3l. said:

In plata lunara reintra si aia 30% din donatii sau aia sunt bani aparte pe care-i primeste scripteru pe langa plata lunara? 🤭

 

Nu intru in proiecte niciodata fix pentru majoritatea motivelor mentionate de tine mai sus, ofer doar servicii, daca esti interesat contacteaza-ma la adresa de discord Dani3l.#4177.

Seara faina.

Îmi cer scuze că raspund doar acum, au intervenit probleme temporare. Nu, nu reintră în plată, dacă vrea să fie platit lunar, va fii plătit de către mine cu o sumă fixă stabilită dupa ce vorbim și ne întelegem, sau din 30% din câștigurile la server, care cine știe, poate cu acei 30% va lua mai mult decăt lunar. ( asta depinde de donațiile care vor fii pe server )

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 9/20/2022 at 12:52 AM, iTECH said:

Îmi cer scuze că raspund doar acum, au intervenit probleme temporare. Nu, nu reintră în plată, dacă vrea să fie platit lunar, va fii plătit de către mine cu o sumă fixă stabilită dupa ce vorbim și ne întelegem, sau din 30% din câștigurile la server, care cine știe, poate cu acei 30% va lua mai mult decăt lunar. ( asta depinde de donațiile care vor fii pe server )

Salut daca mai cauti sa imi dai un mesaj

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...