Jump to content

EXODUS RPG - UPCOMING PROJECT [SA:MP / OPEN.MP]


HighJet
 Share

Recommended Posts

SERVER PREVIEW:

1. Job-uri noi.
2. Sistem nou de war-uri cu statistici avansate atat pe panel cat si in joc.
3. Sistem de misiuni dinamice cu statistici pe panel cat si in User Apparel.
4. Sistem de quest-uri portabile. Pachetul incepator consta in 500 de quest-uri (5 quest-uri per payday).
5. Fara porcarii si chestii basic gen "Bea un pahar de apa din Burger shot".
6. Server inspirat din GTA 5.
7. Sistem de racing avansat.
8. Sistem de vehicule avansat cu mai multe functii, upgrade-uri.
9. Anticheat avansat astfel usurand munca adminilor cat si stabilitatea jucatorilor de pe server.
10. Toate lucrurile din /shop se pot crafta in-game fara sa bagi bani.
11. La fiecare ora completa jucata primesti un bonus specific nivelului.
12. Acum cand stai pe /sleep primesti bonusuri specifice nivelului, insa sunt niste bonusuri rare astfel meritand sa spunem asa sa lasi contul noaptea pe /sleep. 
13. Sistem de craft, abilitati, inventar special.
14. Sistem de hunting avansat.
15. Fara sisteme de genul STAGE si alte porcarii ce le gasiti pe majoritatea serverelor. Beneficiem de sisteme noi concepute si optimizate, mult mai bune.
16. Mai multe detalii in cateva zile, revenim cu videoclip-uri informative.
 
SISTEMUL DE CRAFT
@ OBIECTE DROPABILE: 
1.  AUR
2.  ARGINT
3.  BRONZ
4.  MARMURA
5.  STICLA
6.  MATERIAL ALB
7.  MATERIAL ROSU
8.  MATERIAL ALBASTRU
9.  PIELE
10. OASE
11. FIER BRUT.

@ FOLOSIREA OBIECTELOR: 
1.  AUR: CRAFTEZI CEASURI DE AUR, ACCESORII AUR, ARME PERSONALE / DISCOUNT ITEMSHOP
2.  ARGINT: CRAFTEZI PUNCTE DE ABILITATE (INFORMATII MAI JOS)
3.  BRONZ: CRAFTEZI PUNCTE DE SKILL LA JOB-URI
4.  MARMURA: CRAFTEZI OBIECTE PENTRU CASA (INTERIOARE EX: TABLOU, PAT, SCAUN.
5.  STICLA: ITI PERMITE SCHIMBAREA CULORII DIN CHAT AL NUMELUI.
6.  MATERIAL ALB: ITI PERMITE CRAFTAREA SKIN-URILOR SMALL // CRATE-URILOR SMALL
7.  MATERIAL ROSU: ITI PERMITE CRAFTAREA SKIN-URILOR MEDIUM // CRATE-URILOR MEDIUM
8.  MATERIAL ALBASTRU: ITI PERMITE CRAFTAREA SKIN-URILOR HIGH // CRATE-URILOR HIGH
9.  PIELE:  CRAFTEI PUNCTE DE VANATOARE LA JOB-URI DE VANAT.
10. OASE: CRAFTEZI PUNCTE DE SKILL LA JOB-UL DE PESCAR.
11. FIER BRUT: DISCOUNT ACHIZITIONARE VEHICULE DIN DEALERSHIP // PUNCTE NECESARE PE LANGA SUMA DE BANI.

@ INFORMATII DROP:
1.  AUR: SANSA DE DROP LA TOATE MISIUNILE, EXCLUSE QUEST-URILE STATICE DIN PACHETUL INCEPATOR / PREMIUM.
2.  ARGINT: SANSA DE DROP LA TOATE JOB-URILE SERVERULUI. // ACHIZITIONAREA BUNURILOR DIN MAGAZINE 24/7/CLOTHING
3.  BRONZ: SANSA DE DROP LA PAYDAY // ACHIZITIONAREA BUNURILOR DIN MAGAZINE 24/7/CLOTHING
4.  MARMURA: SANSA DE DROP LA PAYDAY (DACA DETII O CASA)
5.  STICLA: SANSA DE DROP LA PAYDAY (DACA ESTI IN FACTIUNE)
6.  MATERIAL ALB: BONUS SERVER, EVENIMENTE, BATTLEPASS
7.  MATERIAL ROSU: BONUS SERVER, COMPLETAREA STORYLINE-ULUI SERVERULUI 
8.  MATERIAL ALBASTRU: BONUS SERVER, BATTLEPASS.
9.  PIELE: SANSA DE DROP LA JOB-URILE DE VANATOARE.
10. OASE: SANSA DE DROP LA JOB-UL DE PESCAR, RESPECTIV LA IMBUNATATIREA UNDITEI.
11. FIER BRUT: SANSA DE DROP IN URMA REPARARII VEHICULULUI  
 
LA DESCHIDEREA SERVERULUI: 
1. PRETURI CASE (PRESTABILITE IN FUNCTIE DE ZONA). 
2. PRETURI BIZ-URI (PRESTABILITE IN FUNCTIE DE ZONA/PROBABILITATE DE VANZARI). 
3. PRETURI MASINI (PRESTABILITE IN DEALERSHIP). 
4. NU EXISTA LICITATII. DETINATORII DE CASE/BIZ-URI VOR FII AUTOMAT EXCLUSI DACA NU SE CONECTEAZA MINIM 2 ORE SAPTAMANAL. 
5. LA INCEPUT SE OFERA NIVELUL 1 RESPECTIV 600 XP PENTRU AVANSARE IN NIVEL. 
6. SE OFERA PACHETUL INCEPATOR CE CONSTA IN 500,000$, PACHETUL DE MISIUNI PORTABILE CE CONSTA IN 600 DE MISIUNI STATICE. 
7. LA NIVELUL 10 AI ACCES LA INVENTARUL PORTABIL IN CARE ITI VEZI TOATE ITEMELE DROPATE. 
8. LA NIVELUL 7 ITI POTI ACHIZITIONA UN VEHICUL DIN DEALERSHIP SAU DE LA PLAYERI. 
9. LA NIVELUL 15 AI POSIBILITATEA DE A-TI ACHIZITIONA O CASA RESPECTIV NIVELUL 17 PENTRU BUSINESS-URI. 10. AVANSAREA IN NIVEL SE FACE RELATIV USOR DACA MUNCESTI MINIM O ORA PE ZI LA JOB SI AI MINIM 10 PAYDAY-URI ZILNICE, INTR-O SAPTAMANA ATINGI LEJER NIVELUL 15-16. 

11. PRET-URI CRATES: 
SMALL - 15.000.000$ 
MEDIUM - 30.000.000$ 
HIGH - 65.000.000$ 

12. BENEFICII SKIN-URI 
SMALL: 10% DISCOUNT DEALERSHIP, XP+ LA PAYDAY, DROP BOOST X2
MEDIUM: 15% DISCOUNT DEALERSHIP, XP++ LA PAYDAY, DROP BOOST X2, JOB BOOST X2. 
HIGH: 17% DISCOUNT DEALERSHIP, XP+++ LA PAYDAY, DROP BOOST X3, JOB BOOST X5. 

13. INFORMATII STAFF:
DETINATOR, DEVELOPER, SUPPORT CENTER & ADMINISTRATIE - SAGE
ADMINISTRATOR, MANAGER ADMINI, HELPERI & OVERWATCH: - SEBA
VOM EXISTA DOAR 2 MEMBRII IN STAFF (ADMINI) LA DESCHIDERE, IN REST CAUTAM O ECHIPA DE 10 HELPERI ACTIVI CARE SA CUNOASCA SERVERUL IN PROPORTIE DE 90%. APLICATIILE VOR FII DESCHISE IN CATEVA ZILE
LIDERI, HELPERI & FAVORIZARI:
1. (!) PENTRU MAFII: SE IA IN CALCUL ISTORICUL DE PE ALTE SERVERE DACA SE OFERA DOVEZILE NECESARE.
2. FAVORIZARI NU VOR EXISTA CEL PUTIN NU DIN PARTEA CONDUCERII SERVERULUI, LIDERII, HELPERII SI MANAGERII DE RECRUTARE VOR FII MONITORIZATI IAR ORICE INCALCARE A REGULAMENTULUI INTERN REZULTA DIRECT IN REMOVE+BAN PERMANENT, IN CAZUL FAVORIZARILOR, INCURAJAREA DE A FOLOSII COD-URI SAU ORICE ALT MIJLOC CE POATE CREEA NEPLACERI UNUI SAU MAI MULTOR JUCATORI.
3. NU EXISTA PILE/FAVORIZARI. CINE PRIMESTE O FUNCTIE AICI, O PRIMESTE PE MERIT. NU AVEM NEVOIE DE JARTELE, DE OAMENI DE NIMIC. VREM SA CONSTRUIM UN SERVER NU SA FACEM CIRC. 
4. RESPECTUL FATA DE ALTI JUCATORI, COMPORTAMENTUL CAT SI ACTIVITATEA SUNT LUCRURILE ESENTIALE PE CARE SE PUNE ACCENT CAND VINE VORBA DE ACORDAREA UNEI FUNCTII. TESTELE SE DAU PE DISCORD CU [FACECAM].
5. AMANARILE NU SUNT PERMISE DACA ESTI ACCEPTAT, DOAR IN CAZUL IN CARE NU AI CAMERA WEB, GASIM UN ALT MIJLOC PENTRU A CONVERSA, RESPECTIV ALTE PROBLEME PERSONALE/MATERIALE.
6. MICROFONUL SI CAMERA SUNT NECESARE PENTRU A SPORII INCREDEREA IN URMA ACCEPTARII PENTRU TESTE (VREM SA VEDEM SI NOI CU CINE AVEM OCAZIA SA DISCUTAM). TESTELE SE DAU CU SAGE, NIMENI ALTCINEVA NU O SA VA TRAGA LA TESTE.

Te asteptam pe discord: https://discord.gg/rru29h29eG

avem premii pe masura!

Edited by HighJet
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...