Jump to content

Servicii Web(Panele)


MariusZMR
 Share

Recommended Posts

  • Varsta: 16 ani.
  • Ce fel de servicii oferi?: Panele SA:MP pe templates
  • Pret: se decide in functie de cerintele clientului
  • Portofoliu: aici
  • Detalii de contact: Discord: MariusZMR#2111 / Instagram: mariuszmr69
Edited by MariusZMR

Servicii WEB:

Panele SA:MP | Compatibilitate Panel

click aici pentru exemple

Servicii Design:

click aici pentru exemple

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Inteleg ca esti incepator dar nu cred ca esti in stare sa oferi servicii de web design in stagiul in care esti tu momentan. Adica site-ul este un template de pe net, SEO nu sti din cate vad...

Cat despre panele, nu am vazut codul dar nu m-ar mira sa faci ceva gen wcode structura si functiile.

 

Succes in continuare, nu te lasa daca asta iti place dar mai intai de toate ar trebui sa mai exersezi, sa te informezi in legatura cu tot ce tine de design, color theory, typography, layout-uri etc. si de asemenea, SEO care este cel mai important ( mai ales in 2021 ) sau daca iti place backend-ul iti recomand sa folosesti un alt limbaj de programare gen Javascript cu Node.JS / Deno ( eu recomand Node.JS ) sau de ce nu chiar Python cu Django / Flask pentru asa ceva. Iar pentru implementarea pe front end un framework precum React / Vue.JS sau Angular desi Angular e cam greu pentru incepatori deoarece este vorba de Typescript si MVC.

Web Developer

petregabriel.ro

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Gabriel03 said:

Inteleg ca esti incepator dar nu cred ca esti in stare sa oferi servicii de web design in stagiul in care esti tu momentan. Adica site-ul este un template de pe net, SEO nu sti din cate vad...

Cat despre panele, nu am vazut codul dar nu m-ar mira sa faci ceva gen wcode structura si functiile.

 

Succes in continuare, nu te lasa daca asta iti place dar mai intai de toate ar trebui sa mai exersezi, sa te informezi in legatura cu tot ce tine de design, color theory, typography, layout-uri etc. si de asemenea, SEO care este cel mai important ( mai ales in 2021 ) sau daca iti place backend-ul iti recomand sa folosesti un alt limbaj de programare gen Javascript cu Node.JS / Deno ( eu recomand Node.JS ) sau de ce nu chiar Python cu Django / Flask pentru asa ceva. Iar pentru implementarea pe front end un framework precum React / Vue.JS sau Angular desi Angular e cam greu pentru incepatori deoarece este vorba de Typescript si MVC.

da, sunt incepator, inca vad zilnic lucruri noi legate de css deci clar inca sunt o gramada de invatat pe partea de php, dar m am gandit ca asta m-ar motiva, adica cu cat lucrez de mai multe ori pe template, aduc modificari mici cu care invat si eu ceva, deci pentru mine e un plus indiferent daca reusesc sa vand template ul respectiv sau nu

vreau sa ma axez cat de curand pe Javascript, mai ales ca vine vacanta si o sa am niste timp la dispozitie, poate intr-o luna reusesc sa fac ceva frumos

Edited by MariusZMR

Servicii WEB:

Panele SA:MP | Compatibilitate Panel

click aici pentru exemple

Servicii Design:

click aici pentru exemple

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
On 3/29/2021 at 10:32 PM, Gabriel03 said:

Inteleg ca esti incepator dar nu cred ca esti in stare sa oferi servicii de web design in stagiul in care esti tu momentan. Adica site-ul este un template de pe net, SEO nu sti din cate vad...

Cat despre panele, nu am vazut codul dar nu m-ar mira sa faci ceva gen wcode structura si functiile.

 

Succes in continuare, nu te lasa daca asta iti place dar mai intai de toate ar trebui sa mai exersezi, sa te informezi in legatura cu tot ce tine de design, color theory, typography, layout-uri etc. si de asemenea, SEO care este cel mai important ( mai ales in 2021 ) sau daca iti place backend-ul iti recomand sa folosesti un alt limbaj de programare gen Javascript cu Node.JS / Deno ( eu recomand Node.JS ) sau de ce nu chiar Python cu Django / Flask pentru asa ceva. Iar pentru implementarea pe front end un framework precum React / Vue.JS sau Angular desi Angular e cam greu pentru incepatori deoarece este vorba de Typescript si MVC.

lasa baiatu sa prinda curaj, daca nu cumpara nimeni de la el cum ai vrea sa incerce sa faca altele si mai noi, si mai bune, daca nu lucreaza pentru cineva care sa ii ofere taskuri nu va aprofunda nimeni, cat despre nodejs,deno,python, django, react, angular ai scris p-acolo numai sa te aflii in treaba, nu mai zis de color theory, sa fim seriosi acum, o sa vina kenzor care vrea panou sa l intrebe de color theory.

 

Sfatul meu, incearca sa lucrezi cat mai mult, sa ti gasesti o comunitate sa lucrezi pt ea si asa usor usor inveti lucruri noi, nu baga carcotasii in seama.

Mult succes pe viitor!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...