Jump to content

Your-Code


stefanioan07
 Share

Recommended Posts

       Your-Code.ro

  • Ce este your-code.ro?: Your-Code.ro este un forum de resurse pentru : samp/csgo/fivem/webiste/java/MTA/Metin2/MC/CS:GO/CS 1.6 etc.
  • De ce sa alegeti your-code.ro?: Primitem frecvent aceasta intrebare , de ce noi si nu altii?Am sa va prezint site-ul si o sa va las pe voi sa alegeti 🙂 Your-Code.ro a fost creat in 2019 de st0ry, in anul 2020 s-a alaturat un nou fondator pe nume Kira. Your-Code.ro incearca sa aduca noi update-uri sa uimeasca oamenii si sa fie un forum mai diferit fata de altele.Forumul a fost redeschis aproximativ acum 3 zile, el s-a inchis in trecut deoarece fondatorii nu prea au mai avut timp sa se ocupa de el si membrii scadeau.Acum your-code.ro a revenit in forte mari si cautam staff si membrii!Cam asta am avut de zis si nu uitati , noi tinem cont de parerile voastre si incercam sa facem tot ce este mai bine pentru voi!
  • Ce trebuie sa facem ca sa ajungem si noi staff?: Bun , pentru ca s-a redeschis recent acest forum primim multe mesaje ca vrem sa ajungem moderatori si astea.Este chiar foarte simplu, va asteptam cu un mesaj pe discord la unul dintre fondatorii forumului.

                                    Cam asta a fost tot ce am avut de zis, va asteptam pe serverul nostru de discord https://discord.gg/XsRH9kt8nv

      

Link to comment
Share on other sites

On 2/19/2021 at 4:27 PM, consty said:

daca a scazut odata si s-a inchis o sa se intample si a doua oara, presupun ca prima oara ati zis ca tot a fost diferit, a fost diferit fata de altele ca nu a rezistat, cred 🤷‍♂️

Prima data s-a inchis deoarece nu am mai avut timp sa ne ocupam de el.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...