Jump to content

[DELETED][FORUM] Backup RHK (Romania's Hackers)


wNekiRo
 Share

Recommended Posts

Salut, astazi va pun la dispozitie backup-ul celor de la RHK (Romania's Hackers), vai de capul lor, am avut cateva altercatii cu ei inainte de a lua decizia asta si asa am ajuns sa-l postez fara a mai sta pe ganduri.
Acest backup
nu contine fisere gen .bat .exe sau ce poate fii rulat, e fix ce am pus in titlu, backup forum, dar in el o sa gasiti si ceva index, garantez ca nu are nicio problema legata de securitate.
In descrierea videoclipului gasiti urmatoarele:
Backup Webhost cu index si forum + baza de date completa.
Daca aveti o problema legata de iconite, se vad patrate/dreptunghiuri in loc de iconite, gasiti in descriere rezolvarea.
In rest ce sa mai zic, bucurati-va de acest backup si poate mai revin cu ceva asemanator,
o zi/seara frumoasa tuturor.
LINK-UL DE LA VIDEOCLIP IL GASITI MAI JOS

This is the hidden content, please

 

                                                 07nhsQq.png     waGyJXS.jpg

mgg8BJB.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 577777 changed the title to [FORUM] Backup RHK (Romania's Hackers)
50 minutes ago, AUSSERKONTROLLE said:

De la ce besina de forum mai e si asta luat? Ca ati blurat adresa

era urcat la mine pe webhost doar pentru prezentare, nu vreau sa-mi murdaresc websiteu' cu panaramele astea, sunt niste toxici si promit multe  si fac nimicuri, pe langa asta mai posteaza si chestii ce se afla deja pe comunitatile din afara de cracking  si "hacking" 

                                                 07nhsQq.png     waGyJXS.jpg

mgg8BJB.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WnK said:

era urcat la mine pe webhost doar pentru prezentare, nu vreau sa-mi murdaresc websiteu' cu panaramele astea, sunt niste toxici si promit multe  si fac nimicuri, pe langa asta mai posteaza si chestii ce se afla deja pe comunitatile din afara de cracking  si "hacking" 

Inteleg. Apropo, nu are relevanta, dar daca cumva siteul tau este playedtimes.ro, nu ai prea reusit sa-l "pastrezi curat". Bafta si multumim.

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AUSSERKONTROLLE said:

Inteleg. Apropo, nu are relevanta, dar daca cumva siteul tau este playedtimes.ro, nu ai prea reusit sa-l "pastrezi curat". Bafta si multumim.

nu m-a interesat sa-l acopar complet, macar sa nu apara ca acolo a fost urcat, totusi, iti doresc o seara buna ❤️ 

                                                 07nhsQq.png     waGyJXS.jpg

mgg8BJB.gif

Link to comment
Share on other sites

Prietene, spune-le ca te-am platit si ti-am oferit anumite chestii care te-au ridicat putin, inainte erai anonim, ai inceput sa plangi pe discord ca te lua lumea de prost. Trecand peste asta, de ce spune-ti ca ati spart forum-ul ci nu ca ai avut access la cpanel de milog ce esti si ai sters tot dupa ce ai fost platit?:)

Forum-ul este sus, mai frumos ca data trecuta, cu mai bine de 150 de membri intr-o singura zi, avem si promovari calumea de la youtuberi, cat si promovari pe facebook si instagram. Asta inseamna ca nu am renuntat ca un sclav, ci mai motivat sa-l refac si sa-l duc tot mai sus, tu ramanand trist si fara bani incontinuare, va provoc sa il spargeti daca puteti, nu e activ niciun waf, baram va fac un mini ctf pe site in care la final rezultatul va fi datele de logare la cpanel, pana atunci stati cuminti ca sunteti niste nimicuri, iar noi avansam pe zi ce trece. Acum dispari din fata mea gunoiule 😘

 

https://www.romaniahackers.com

Melodie : https://www.youtube.com/watch?v=xc0-ScUEMBk

Prezentare: https://www.youtube.com/watch?v=KEjzdJD0zK8

Contact: Meowless#0001 / meowless@romaniahackers.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...