Jump to content

[VAND] Sistem de boti (auto job, etc) player simulation


Wildo
 Share

Recommended Posts

  1. Username: Wildo 
  2. Varsta 20
  3. Ce vinzi?: Sistem de boti complet functional. Botii pot fii pusi sa faca job sau orice alta actiune inregistrata. Compatibila cu orice versiune YSI/YSF/FCNPC. Este necesara doar ultimul release al plugin-ului CORE. (core.so). Sistemul functioneaza doar pe Linux. Botii sunt facuti in asa fel incat puteti simula si o deschidere de server.  Personal ii folosesc pentru a aduce un gamemode in ultimul stadiu de optimizare si functionare, insa ii puteti folosii si sa va mintiti pe voi insiva ca aveti playeri pe server (poate in 2021 o sa puna lumea botu la boti). Precizez, sunt sanse de 5% sa se observe ca botii sunt intr-adevar boti in momentul in care cineva ii intreaba un anumit lucru gen "cf", momentan sunt setati sa raspunda random la sms-uri insa va urma un update si o sa fie functionabili si pe chat s,a,m,d. In momentul actual botii pot sa faca job-ul Fish, Farmer si orice alt job bazat pe checkpoint si comanda. Botii au un UP TIME de 99%, nu e nevoie sa-i reconectati dupa restart, se reconecteaza automat.  
  4. Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU:   rpg.nproject.ro  - serverul pe care urmeaza sa-l deschid si in momentul actual din lipsa de playeri in perioada beta, il testez cu boti.   Stiu ca o sa apara unii care o sa manance rahat ca exista un sistem gratis deja pe net, ii rog sa vina cu dovezi si cu video. :))
  5. Pret: 200 boti - 2E,  400 boti - 4e , 500 boti - 5e, s.a.m.d.
  6. Detalii de contact: privat.
  7. Alte precizari: Va fii vandut unei singure persoane. Nu se poate vinde mai departe deoarece doar eu am acces la sursa plugin-ului, iar sursa nu se ofera. Pot oferii la cerere o parte din sursa si garantia ca nu exista comenzi ascunse sau orice alta tampenie. Acolo doar definesc ip-ul pe care sa se conecteze botii, si numarul de boti, astfel am garantia ca  evit resell-ul.
Edited by Wildo
Link to comment
Share on other sites

EDIT:

- Va fii vandut la maxim 3 persoane ca sa nu se abuzeze si sa apara 100 de servere fantoma cu boti. clientii mi-i aleg personal

- Aveti nevoie si de plugin-ul Pawn.RakNET.

Edited by Wildo
caracteristici
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 577777 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...