Jump to content

Pawn Systems & gamemode - CostiiAdv


CostiiAdv
 Share

Recommended Posts

                                                                  

CostiiAdv Services

[CONTACT]

  • Discord: CostiiAdv#1712
  • My website: link
     

[SA:MP] Pawn System <--> 5$ simple ; 10$ advanced
[SA:MP] My gamemode <--> 20$


[SUPPORT] guaranteed 3-7 days <--> at every buy  

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Poti veni cu un portofoliu cv, dupa preturi si topic in genere nu prea cred ca ai o experienta in pawn ft bn, + nu te-am mai vazut in trecut.

 

 

 

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 ore, regeletau a spus:

Poti veni cu un portofoliu cv, dupa preturi si topic in genere nu prea cred ca ai o experienta in pawn ft bn, + nu te-am mai vazut in trecut.

 

 

 

O sa revin cu un portofoliu cand o sa am ceva lucruri unice si complexe facute. In prezent lucrez la niste clienti si am facut lucruri de la 0 insa nu pot publica codul, si nu cred eu ca este necesar sa postez lucruri chiar daca sunt de la 0 cat timp nu sunt unice, si sunt si postate pentru ca se vor gasi cu siguranta hateri..

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...