Jump to content

[REZOLVAT] Game-mode host.


Edy123
 Share

Recommended Posts

Intrebare:Salut!Am 2 probeleme.Prima este ca dupa ce bag parola si ma loghez imi spune server closed the connection , me am mai facut un cont si imi spuna la fel.Si a doua problema este ca imi apare o banda mai jos cu cei mai multi playeri conectati 95 cv gen.Este gm burned.V-am lasat niste poze.Help me.
Ai încercat să faci ceva înainte să postezi?:Desigur.
 

Screenshot (1341).png

Screenshot (1342).png

Link to comment
Share on other sites

On 9/14/2020 at 3:32 PM, Edy123 said:

M-am uitat la un tutorial  cu security admin chestia aia, am sters tot cu security, si tot asa imi apare....ajutor va rog.Daca puteti prin Supremo/Tw

am postat eu un gamemode burned si putin editat daca vrei,nu are securitate la admini 🙂

Punei duamne geam la burta,sa vezi foamea cum se lupta

Link to comment
Share on other sites

  • Manager
On 9/14/2020 at 4:32 PM, Edy123 said:

M-am uitat la un tutorial  cu security admin chestia aia, am sters tot cu security, si tot asa imi apare....ajutor va rog.Daca puteti prin Supremo/Tw

Cauta tutoriale despre debugging, ti-ar fi mult mai usor sa rezolvi probleme de genul. Adauga mai jos de include-uri acest cod:

#define debug_Kick(%1) printf("** debug_Kick called on line %d", __line), Kick(%1)

Inlocuieste in gamemode functia Kick cu debug_Kick, dupa ce primesti kick verifica log-uri din consola pentru a detecta mai usor motivul pentru care iei kick.

PS: Daca ai un gamemode modular, ar fi o problema in cazul tau, trebuie sa cauti in ce fisier e codul pentru sistemul de login/register.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...