Jump to content
sh4rosky

Portofoliu - sharosky

Recommended Posts

Cu avatare și semnăturii ca tot omu', le găsiți și pe nephrite (dacă este considerată reclamă puteți să editați voi). La unele am făcut cu render, nu lucrez non-stop în photoshop dar încerc să fac ceva bun să iese bine la ochii, dacă voi aveți sugestii puteți să le lăsați pe topic.
Vă zic de pe acum, nu dețin psd-uri la niciuna dar am să fac într-un fel să arate exact.

A3lPXqL.gif x clylLb2.gif x Y3sWZoU.png x Y76P1l0.png x Q8cTcxx.png x hjvcOwk.png x

OfjXqTu.png x E8nL6Sk.png x 4yOjjX5.png x rrEQr0R.png x NAGEK97.png x L2trvuz.png x sxOqi2x.pngylr4HgP.pngMWnrPMY.png

semnaturii (450x250):

PhwI6wT.png x xbg1QMi.png x DOo2tBZ.png x JzLrzhd.png x  zc42OUa.png

doua logo-uri (pentru forum & discord): 

7HirEly.png9ViqToL.png

avatare pentru toti sampisti care se simt ca cei din peaky blinders lupi singuratici:

F24pK2P.pngcZqZrwQ.pngQtdjcUP.pngnzI6WyZ.png

//poate imi faci si mie o semnatura in legatura cu serialul "Supernatural", doar zic :)).

prima oara cand aud si eu de supernatual, oricum, un moderator nesimtit care n-a facut cerere sa-mi creasca si mie sansele la gradu de designer mi-a cerut o semnatura dar nu stiam numele 😠 (glumita bineinteles).
ti-am facut si sem si avatar

Oae2EAl.pngbrjd3ld.png

teaca n-am money ca romania stii si tu dar ti-am facut un avatar special: KPAbHxq.png

+ avatare free pt toti manelisti:
mn1bHLS.pngvj0YDBe.pnglK5ksW3.png

bravo iti recomand sa mai schimbi aceea paleta de effecte si sa faci texte mult mai complexe