Jump to content

Voyager4 scripterul minune.


Gabriel03
 Share

Recommended Posts

*mai ceri si 1000e euro pentru un gm cu sisteme furate si cu asa zise 'functii optimizate la maxim', dupa spusele tale dar tu folosesti streamer ca sa intri in caze / bizzuri si foreach la sms-uri si la OnPlayerText folosesti foreach de player*

coaie asta ma rupt :)))))

P.S 1K euro, hai sa fim seriosi 😄 pe porcaria aia.

Edited by regeletau

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Just now, regeletau said:

*mai ceri si 1000e euro pentru un gm cu sisteme furate si cu asa zise 'functii optimizate la maxim', dupa spusele tale dar tu folosesti streamer ca sa intri in caze / bizzuri si foreach la sms-uri si la OnPlayerText folosesti foreach de player*

coaie asta ma rupt :)))))

P.S 1K euro, hai sa fim seriosi 😄 pe porcaria aia.

cu 1k euro imi cumpar cel mai blana gamemode :)) 

Screenshot_6.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Retired

Aoleu coaie, asa a ajuns scriptingul in romania? Eu nu mai scriptez de ceva vreme dar imi pot da seama ce prostii a zis acolo, el nu stie sa aranjeze cuvintele apoi sa aranjeze un cod optim =))))(zic asta deoarece am vazut la un moment dat ca a zis ca are ceva din sistemul de pd ca pe b-zone si in rest sistemul e ca pe b-zone =)))) )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...