Jump to content

Reclamatie - Essex


st0ryreclamatie
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Ulpian said:

Staff de tot rahatul (majoritatea nu toti) dar si eu am patit exact acelasi lucru cu unul din echipa de Administrators (Emrys), mai exact m-am certat cu el pe discord si mi-a acordat ban pe forum fara nici un motiv anume pe motiv "-" iar cand l-am intrebat de ce am primit ban cand pe forum nu am avut nici o reclamatie facand ceva a zis ca trebuie sa-mi cer scuze la el public ca sa-mi scoata banul iar pana atunci mi-l lasa asa iar pe acel profil era "TreflA".

Nu este vorba despre mine dar este cam 65% asemanator cu ce ti s-a intamplat si nu este ok pentru o comunitate ca leaks.

Ar trebuii sa se ia masuri mai drastice cu unii "smecherasi" din staff.

@keNN. @Leonard luati masuri si seara faina.

"staff de tot rahatul". Pe cine cunosti tu mai exact din staff sa-ti dai asa cu parerea despre majoritatea dintre noi? Daca ai vreo problema cu unul din noi faci o reclamatie, nu vii in reclamatile altora sa latrii. Si apropo, serverul de Discord si forumul sunt legate, este aceeasi comunitate. Daca iei ban pe forum iei si pe Discord, si vice versa.

Si legat de banul tau, @st0ryreclamatie, ai foarte multe conturi banate, nici nu am degete sa numar cate. Citeste in regulament ce se primeste pentru ban evade si nu vei mai avea dubii. Eu cred ca ar trebuii sa faci o cerere de unban pentru primul ban primit, pe primul cont. Acum asta ramane la latitudinea administratorilor.

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alexandru1337 said:

"staff de tot rahatul". Pe cine cunosti tu mai exact din staff sa-ti dai asa cu parerea despre majoritatea dintre noi? Daca ai vreo problema cu unul din noi faci o reclamatie, nu vii in reclamatile altora sa latrii. Si apropo, serverul de Discord si forumul sunt legate, este aceeasi comunitate. Daca iei ban pe forum iei si pe Discord, si vice versa.

Si legat de banul tau, @st0ryreclamatie, ai foarte multe conturi banate, nici nu am degete sa numar cate. Citeste in regulament ce se primeste pentru ban evade si nu vei mai avea dubii. Eu cred ca ar trebuii sa faci o cerere de unban pentru primul ban primit, pe primul cont. Acum asta ramane la latitudinea administratorilor.

Am primit ban, pe mai multe conturi deoarece era o faza veche cu emrys, insa s-a rezolvat si am discutat cu emrys, si am luat unban, acuma nu stiu de ce am primit iar ban pe motivul asta, 0.

Link to comment
Share on other sites

probabil ca ne-am saturat si noi de tine si ai comunitatea ta proprie de resurse, zic si eu =))

 

Recomanzi persoane ce incearca sa vanda gm-uri ce sunt pe net inca din 2017 , mie imi spui ca nu ma recomanzi doar pentru ca ai 12 ani si nu ai capul destul de dezolvtat in cat sa gandesti cum trebuie.

 

L-ai recomandat pe ala pentru ca e vechi pe comunitate, si eu sunt vechi dragule, sunt de cand s-a deschis prima data pawno si am fost printre cei ce i-au zis lui kenn sa deschida o comunitate atunci cand s-a fondat leaks 😉 pe mine de ce nu ma recomanzi? pentru ca m-ai lucrat pe la spate si ti-am aratat cat de prost esti?

 

prea multi cretini ca tine pe comunitatea de samp din romania

 

a da, si ala nu era madara, era altul , el doar luase videoclipurile cu prezentarile =))

 

eu as zice ca banul ar trebuii sa ramana, si asa esti aici doar sa furi 

Edited by Blaw
FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Blaw said:

probabil ca ne-am saturat si noi de tine si ai comunitatea ta proprie de resurse, zic si eu =))

 

Recomanzi persoane ce incearca sa vanda gm-uri ce sunt pe net inca din 2017 , mie imi spui ca nu ma recomanzi doar pentru ca ai 12 ani si nu ai capul destul de dezolvtat in cat sa gandesti cum trebuie.

 

L-ai recomandat pe ala pentru ca e vechi pe comunitate, si eu sunt vechi dragule, sunt de cand s-a deschis prima data pawno si am fost printre cei ce i-au zis lui kenn sa deschida o comunitate atunci cand s-a fondat leaks 😉 pe mine de ce nu ma recomanzi? pentru ca m-ai lucrat pe la spate si ti-am aratat cat de prost esti?

 

prea multi cretini ca tine pe comunitatea de samp din romania

 

a da, si ala nu era madara, era altul , el doar luase videoclipurile cu prezentarile =))

 

eu as zice ca banul ar trebuii sa ramana, si asa esti aici doar sa furi 

Nu te recomand pentru faza cu your-code si stii bine asta

Link to comment
Share on other sites

Era si normal daca tu esti mare om si smardoi pe discord si injuri pe toata lumea si vi cu amenintari.

Pe langa asta mai vorbesti si prost de altii si de cunostintele lor in domeniu.

 

1. Nu te crede nimeni ca esti tu mare smardoi la 13 ani ai tai

2. Nu te suporta aproape nimeni din aceasta comunitate din cate vad

3. Nu esti smecher daca injuri ca prostul toata ziua pe discord.

Web Developer

petregabriel.ro

 

 

Link to comment
Share on other sites

La 06.07.2020 la 22:16, Blaw a spus:

probabil ca ne-am saturat si noi de tine si ai comunitatea ta proprie de resurse, zic si eu =))

 

Recomanzi persoane ce incearca sa vanda gm-uri ce sunt pe net inca din 2017 , mie imi spui ca nu ma recomanzi doar pentru ca ai 12 ani si nu ai capul destul de dezolvtat in cat sa gandesti cum trebuie.

 

L-ai recomandat pe ala pentru ca e vechi pe comunitate, si eu sunt vechi dragule, sunt de cand s-a deschis prima data pawno si am fost printre cei ce i-au zis lui kenn sa deschida o comunitate atunci cand s-a fondat leaks 😉 pe mine de ce nu ma recomanzi? pentru ca m-ai lucrat pe la spate si ti-am aratat cat de prost esti?

 

prea multi cretini ca tine pe comunitatea de samp din romania

 

a da, si ala nu era madara, era altul , el doar luase videoclipurile cu prezentarile =))

 

eu as zice ca banul ar trebuii sa ramana, si asa esti aici doar sa furi 

Scuza-ma pe mine, Dar total e aiurea sa injuram de fata la memberii si cand o sa vada acel topic-ul despre leaks..

Cand sa mai invatam regulament-ul forum 

Cand sa mai invatam sa fii matur si comportant normal. Nu iti se pare ca tu vorbesti despre toate lumea pe care au intrat pe comunitatea asta sau pe alte. tu crezi ca ne spui noua ca suntem mai cretini( imi cer scuze ca spun asa) 

Acum 12 ore, Gabriel03 a spus:

Era si normal daca tu esti mare om si smardoi pe discord si injuri pe toata lumea si vi cu amenintari.

Pe langa asta mai vorbesti si prost de altii si de cunostintele lor in domeniu.

 

1. Nu te crede nimeni ca esti tu mare smardoi la 13 ani ai tai

2. Nu te suporta aproape nimeni din aceasta comunitate din cate vad

3. Nu esti smecher daca injuri ca prostul toata ziua pe discord.

Daca el nu e un nimic si tu cum crezi ca esti. Hai sa luam la exemplu insutlte-uri astea despre o persoana

Eu in locul la fondatorii mai spune sa faca restrictii la regulament la memberii sa nu mai comenteza la reclamatii. Doar atunci cand ai dovezile discord si forum messnger

Eu nu am nimic cu nimeni si dar total e aiurea despre injuratii si etc

ps: Hai sa injura-ma pe toti si pe care au fost scripterii pe comunitatea asta leaks

Va recomanda sa mai lasa-ti injuratii si insulte despre orice o persoana

 

Imi cer scuze pentru ca m-am bagat la topic-ul la reclamatii si nu cred e de mine si doar de fondatorii pe care au detine functia comunitatea. Dar trebuia sa ma bag la faza cu limbaj-uri si insulte astea. Nu va se pare ca e total aiurea. veniti frate cu dovezile clare si reclamatia respect-l cu model-ul

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Ionutbp said:

Scuza-ma pe mine, Dar total e aiurea sa injuram de fata la memberii si cand o sa vada acel topic-ul despre leaks..

Cand sa mai invatam regulament-ul forum 

Cand sa mai invatam sa fii matur si comportant normal. Nu iti se pare ca tu vorbesti despre toate lumea pe care au intrat pe comunitatea asta sau pe alte. tu crezi ca ne spui noua ca suntem mai cretini( imi cer scuze ca spun asa) 

Daca el nu e un nimic si tu cum crezi ca esti. Hai sa luam la exemplu insutlte-uri astea despre o persoana

Eu in locul la fondatorii mai spune sa faca restrictii la regulament la memberii sa nu mai comenteza la reclamatii. Doar atunci cand ai dovezile discord si forum messnger

Eu nu am nimic cu nimeni si dar total e aiurea despre injuratii si etc

ps: Hai sa injura-ma pe toti si pe care au fost scripterii pe comunitatea asta leaks

Va recomanda sa mai lasa-ti injuratii si insulte despre orice o persoana

 

Imi cer scuze pentru ca m-am bagat la topic-ul la reclamatii si nu cred e de mine si doar de fondatorii pe care au detine functia comunitatea. Dar trebuia sa ma bag la faza cu limbaj-uri si insulte astea. Nu va se pare ca e total aiurea. veniti frate cu dovezile clare si reclamatia respect-l cu model-ul

El din moment ce zice ca ne bate pe noi, ne injura si ne ameninta cu flood, cum ai vrea sa reactionam? Sa-l tratam ca pe prietenul nostru cel mai bun? Gandeste putin. Nu ai nici o treaba in tot scandalul care a avut loc pe serverele de discord cu toti de care s-a luat. Ca vorbea aiurea, ca ne ameninta etc etc. 

Este doar un copil mic si prost care ar trebui sa revina la realitate ca viata nu ti-o traiesti pe discord si ca nu e el asa smecher pe cat se crede

Web Developer

petregabriel.ro

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • essex locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...