Jump to content

Reclamatie - Essex


st0ryreclamatie
 Share

Recommended Posts

Staff de tot rahatul (majoritatea nu toti) dar si eu am patit exact acelasi lucru cu unul din echipa de Administrators (Emrys), mai exact m-am certat cu el pe discord si mi-a acordat ban pe forum fara nici un motiv anume pe motiv "-" iar cand l-am intrebat de ce am primit ban cand pe forum nu am avut nici o reclamatie facand ceva a zis ca trebuie sa-mi cer scuze la el public ca sa-mi scoata banul iar pana atunci mi-l lasa asa iar pe acel profil era "TreflA".

Nu este vorba despre mine dar este cam 65% asemanator cu ce ti s-a intamplat si nu este ok pentru o comunitate ca leaks.

Ar trebuii sa se ia masuri mai drastice cu unii "smecherasi" din staff.

@keNN. @Leonard luati masuri si seara faina.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, st0ryreclamatie said:

raspuns de 2 lei din partea unui om de nimic bravo.

te-ai bagat si tu sa iei apararea unui om la fel ca si tine.

care om de nimic ca mi ai dat reply la tot ce am postat pe leaks sa descarci scriptere

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
1 hour ago, Ulpian said:

Staff de tot rahatul (majoritatea nu toti) dar si eu am patit exact acelasi lucru cu unul din echipa de Administrators (Emrys), mai exact m-am certat cu el pe discord si mi-a acordat ban pe forum fara nici un motiv anume pe motiv "-" iar cand l-am intrebat de ce am primit ban cand pe forum nu am avut nici o reclamatie facand ceva a zis ca trebuie sa-mi cer scuze la el public ca sa-mi scoata banul iar pana atunci mi-l lasa asa iar pe acel profil era "TreflA".

Nu este vorba despre mine dar este cam 65% asemanator cu ce ti s-a intamplat si nu este ok pentru o comunitate ca leaks.

Ar trebuii sa se ia masuri mai drastice cu unii "smecherasi" din staff.

@keNN. @Leonard luati masuri si seara faina.

"Cine ma emrys? pisatul ala? pai lam facut de cacat de nu a mai intrat pe net 6 luni din cauza mea!" afirmatiile astea sunt facute de tine pe grupurile tale de discord (ti-am cerut politicos sa imi zici de unde ma cunosti? ) ai scris si ca am facut eu ceva functie pentru samp si ca am copiat sau ceva de genul(precizez ca eu nu am nici o legatura cu scriptingul sau chestii de genu) si te-rugat iar politicos sa imi improspatezi memoria ca mno poate am imbatranit eu... cand tu faci afirmatii de genu la ce te astepti? 

P.S: fiind un membru fondator al comunitatii leaks am dreptul sa iau anumite decizii singur fara sa ii dai tag lui kenn sau leonard 😉 e simplu daca tu ai acea idee despre mine fara sa ma cunosti, de ce ai sta pe o comunitate de genu? esti liber poti alege orice alt forum unde sa iti petreci timpul liber.

Si am specificat, nu vreau scuzele tale, nu imi pasa personal, vreau doar sa imi zici de unde ne cunoastem si cand "mai facut de cacat" daca tu imi amintesti treaba asta eu personal imi cer scuze in fata ta, cat timp faci afirmatii de genu apoi imi dai block cand te intreb de unde ma cunosti nu esti decat o nulitate, un caine ce latra si care eu consider ca nu are ce cauta aici.

Cine esti?

Ce vrei de la mine? 

Nu te cunosc! 

 

Pleaca sau chem politia! 

Link to comment
Share on other sites

  • essex locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...