Jump to content

Vand - Comunitate goldeneagle.ro (gamemode/panel/forum)


Angelli
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, Angelli said:

Salut, nu stiu daca am cautat bine dar am vazut ca gamemode ul etrion are treaba cu HPQ. Daca asa este, inseamna ca nici tu nu te ai uitat la tot videoclipul meu.

Am spus CLAR ca este CEL MAI BUN BURNED EDIT, nu cel mai bun gamemode, doar cel mai bun burned edit, cel mai stabil. 

iti pot confirma ca cele mai bune burned edit-uri au fost etrion si rumble, o sa pun si eu gm-ul etrion de vanzare zilele astea. doar pentru ca ai editat un burned o luna sau cat ai stat pe el, asta nu il face cel mai bun. eu lucrez la burned-ul meu din decembrie 2017 , si am testat cu playeri si da, il pot numii un gamemode stabil si chiar cel mai bun burned. 

 

multumesc @st0ryy pentru mentionare.

 

edit: si nu are nicio treaba cu hpq =)) cand a inceput @Gl3nutzu sa lucreze la gm nostru, banuiesc ca hpq nici scripting nu stia ce e 

Edited by Blaw
FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Blaw said:

iti pot confirma ca cele mai bune burned edit-uri au fost etrion si rumble, o sa pun si eu gm-ul etrion de vanzare zilele astea. doar pentru ca ai editat un burned o luna sau cat ai stat pe el, asta nu il face cel mai bun. eu lucrez la burned-ul meu din decembrie 2017 , si am testat cu playeri si da, il pot numii un gamemode stabil si chiar cel mai bun burned. 

 

multumesc @st0ryy pentru mentionare.

 

edit: si nu are nicio treaba cu hpq =)) cand a inceput @Gl3nutzu sa lucreze la gm nostru, banuiesc ca hpq nici scripting nu stia ce e 

Nu prea vorbim despre aceeasi chestie. La fel, nu ai ascultat tot video, la acest gamemode se lucreaza de cand a aparut Burned pe internet, de la Edison, prin 2017 daca nu ma insel. Am zis ca doar asa mi se pare, pentru ca seamana extrem de mult cu ce a facut HPQ

Iti garantez ca ce am eu, este foarte lucrat si foarte stabil, nu am avut de unde sa testez cu multi playeri, dar totul este foarte optimizat iar cati playeri au intrat maxim pe server, vreo 7, nu scadea sub 195 tickuri, facand job etc.

Crede-ma ca nu postam gamemode ul asta daca stiam ca nu e lucrat, cred ca e a 10 a oara cand spun asta, doar ca nu mi se pare ca ai dreptul sa aduci niste acuzatii cat timp nu mi ai urmarit tot clipul. Poti avea un punct de vedere abia dupa ce urmaresti tot. Multumesc, seara buna!

Edited by Angelli
Link to comment
Share on other sites

Plus ca nu inteleg de unde atata ura, nu sunt cunoscut in acest domeniu, nici nu am vrut sa ma afirm, dar daca cineva vrea sa faca ceva si am vrut sa mi pun munca mea la vanzare, pentru ca stiu ca totul este foarte lucrat, a sarit lumea cu acuzatii, cu toate ca 'lumea' nu a vizionat tot clipul de prezentare sau sa intre pe server sa testeze. Adica asta e punctul meu de vedere, in loc sa spui "Am urmarit asa putin in graba, nu e nimic schimbat", te uiti la tot si dupa iti spui parerea, pentru ca nu ti poti da seama de toate aspectele daca te uiti 2 minute din 41.

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 ore, st0ryy a spus:

Scuze ca iti zic, dar daca ai facut un burned edit zici ca e cel mai bun?  etrion ul lui blaw e mai bun ca al tau din punct de vedere la tick uri aprope niciun bug, si sunt mult mai multe.

scuze ca iti zic si eu  mititelule, doar ca la cei 12 anisori ai tai ar fi trebuit sa fi in parc cu o inghetata in mana nu sa iti dai cu presupusul... mai asteapta sa iti creasca parul pubian si apoi ai putea sa te bagi in seama cu cei mari.

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, C0D3R a spus:

scuze ca iti zic si eu  mititelule, doar ca la cei 12 anisori ai tai ar fi trebuit sa fi in parc cu o inghetata in mana nu sa iti dai cu presupusul... mai asteapta sa iti creasca parul pubian si apoi ai putea sa te bagi in seama cu cei mari.

pai n am voie sa mi dau cu parerea ca vine un anonim ca tine si imi comenteaza?

https://your-code.ro - resurse

 

 

Link to comment
Share on other sites

eb872e87618350a867d1feb68810bf59.png

M-am lamurit cand am vazut ca pe langa abilitatile in js, html, css etc. aveti si pawno :)))). Si cum adica vinzi o comunitate, si domeniul e optional? Oricum nu se merita, domeniul nu suna deloc bine, gm si panel dp net, tema dp forum al fel. Tot ce vinzi tu acolo se gaseste pe internet. Tot acolo, pe internet, poti sa-ti dai seama care este diferenta dintre pawn si pawno, fara a te mai face de ras pe indexul ala gratis.

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Alexandru1337 said:

eb872e87618350a867d1feb68810bf59.png

M-am lamurit cand am vazut ca pe langa abilitatile in js, html, css etc. aveti si pawno :)))). Si cum adica vinzi o comunitate, si domeniul e optional? Oricum nu se merita, domeniul nu suna deloc bine, gm si panel dp net, tema dp forum al fel. Tot ce vinzi tu acolo se gaseste pe internet. Tot acolo, pe internet, poti sa-ti dai seama care este diferenta dintre pawn si pawno, fara a te mai face de ras pe indexul ala gratis.

Da, stiu ca e Pawn ci nu Pawno, asa am luat indexul, chestia aia am uitat sa o modific.

Dar daca spui ca tot ce am eu e pe net, inseamna ca esti foarte prost, sincer :))

Daca panelul asta cumparat de la wCode si modificat pentru noi, pe care l am platit, este pe net, eu iti dau tie totul gratuit, plus inca 50 de euro.

Nu mai faceti afirmatii cand nu stiti despre ce e vorba, multumesc.

Fără titlu.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Alexandru1337 said:

eb872e87618350a867d1feb68810bf59.png

M-am lamurit cand am vazut ca pe langa abilitatile in js, html, css etc. aveti si pawno :)))). Si cum adica vinzi o comunitate, si domeniul e optional? Oricum nu se merita, domeniul nu suna deloc bine, gm si panel dp net, tema dp forum al fel. Tot ce vinzi tu acolo se gaseste pe internet. Tot acolo, pe internet, poti sa-ti dai seama care este diferenta dintre pawn si pawno, fara a te mai face de ras pe indexul ala gratis.

Da, vand comunitatea si domeniul este optional, nu ai auzit de asa ceva ? gamemode si panel se vand separat sau toata comunitatea. Dar daca scrii 'dp' in loc de 'de pe' imi dau seama ce fel de persoana esti, si cu asta am incheiat, salut.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...