Jump to content

Vand - Comunitate goldeneagle.ro (gamemode/panel/forum)


Angelli
 Share

Recommended Posts

  1. Username: AngelliTuber
  2. Varsta: 18 ani
  3. Ce vinzi?: Vand comunitatea http://goldeneagle.ro care contine gamemode/panel/forum + optional domeniul goldeneagle.ro (10 euro in plus)
  4. Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: https://imgur.com/a/8uZXeeQ || -> Prezentare comunitate: 
  5. Pret: 30 euro (panel + gamemode + forum) / 15 euro = gamemode sau panel || 70 de euro (panel + gamemode + forum + domeniu) dar se vinde la o singura persoana.
  6. Detalii de contact: discord: Angelli#4657 / email: dumitrescu.angel04@gmail.com
  7. Alte precizari: panel-ul e unul unic facut de baiatul de la wcode. Cine este interesat de autenticitate poate sa mi lase un mesaj si ii arat toate dovezile necesare. (http://goldeneagle.ro/panel)
Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa dau cu hate sau ceva, dar nu cred ca ai gandit pretul corect, si am sa iti zic si de ce.

1. Indexul este dupa net nu valoreaza nimic

2. Forumul este unul nulled instalat dupa net, cu o tema tot dupa net, nici membrii nu are deci, nici asta nu valoreaza nimic.

3. Panel-ul este de la wcode, sunt foarte sigur ca este pe net, daca nu, corecteaza-ma, continuam, nu valoreaza nimic

4. Gamemode-ul m-am uitat pe repede inainte, ma scuzi daca gresesc cu ceva dar acel gm da foarte mult a burned / gm b-hood edit facut de @HPQ123 cu niste buguri rezolvate si niste sisteme care deja sunt pe toate serverele + niste locatii schimbate.

 

Tot ce ar valora ar fii gamemode-ul, maxim 5 euro + domeniul ce este la mana a 2 a si nici un suna promitator, care ar fii cam tot 5 euro, acuma nu vreau sa crezi ca ti-o zic in nume de rau, dar sunt alte comunitati de vanzare mai bune decat ce oferi tu la preturi si mai mici.

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Blaw said:

Nu vreau sa dau cu hate sau ceva, dar nu cred ca ai gandit pretul corect, si am sa iti zic si de ce.

1. Indexul este dupa net nu valoreaza nimic

2. Forumul este unul nulled instalat dupa net, cu o tema tot dupa net, nici membrii nu are deci, nici asta nu valoreaza nimic.

3. Panel-ul este de la wcode, sunt foarte sigur ca este pe net, daca nu, corecteaza-ma, continuam, nu valoreaza nimic

4. Gamemode-ul m-am uitat pe repede inainte, ma scuzi daca gresesc cu ceva dar acel gm da foarte mult a burned / gm b-hood edit facut de @HPQ123 cu niste buguri rezolvate si niste sisteme care deja sunt pe toate serverele + niste locatii schimbate.

 

Tot ce ar valora ar fii gamemode-ul, maxim 5 euro + domeniul ce este la mana a 2 a si nici un suna promitator, care ar fii cam tot 5 euro, acuma nu vreau sa crezi ca ti-o zic in nume de rau, dar sunt alte comunitati de vanzare mai bune decat ce oferi tu la preturi si mai mici.

Salutari ✌️

1. Nu am pus indexul la preț, nici forumul deoarece am specificat și pe video ca forumul este ceva simplu, 2 teme și atat

2. Corect, am zis și eu asta în video

3. Panelul este doar al meu, poate ca și a mai luat cineva aceasta versiune, dar pe net se găsesc doar cu vulnerabilități, plus ca versiunea asta a mea nu se afla nicăieri, am și dovezi cu plata făcută băiatului de la wcode dacă exista cineva care are semne de întrebare plus ca pe video am arătat o mica parte din convorbirea cu el când ii ziceam ce mai are de rezolvat. 

4. Am specificat pe video și de când am început sa postez videoclipuri legate de comunitate am zis ca este început de la burned, fostul wrestling arena postat de Edison în 2017,nu este HPQ, este doar Burned edit, și cum am spus, accept orice test ca să dovedesc, ca versiunea mea este cea mai stabila versiune de burned edit și totodată cea mai buna (poate nu cea mai complexa ca sisteme) dar cea mai buna ca tickuri, bug-uri rezolvate și organizare, facțiuni, clanuri etc. 

 

Domeniul este unul luat la 12 euro, am și factura, tot, este luat acum 2 luni și are valabilitate un an. Cine privește tot videoclipul, afla toate detaliile, nu te învinuiesc, poate nu ai avut timp sau nu ai vrut sa te uiți la tot videoclipul, doar ca nu ma apucam sa filmez 40 de minute, plus upload încă 30 și sa mai stau sa ma și obosesc sa fac un post dacă știam ca nu am lucrat la comunitate, implicit la gamemode și panel. 

Seara faina! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angelli said:

Salutari ✌️

1. Nu am pus indexul la preț, nici forumul deoarece am specificat și pe video ca forumul este ceva simplu, 2 teme și atat

2. Corect, am zis și eu asta în video

3. Panelul este doar al meu, poate ca și a mai luat cineva aceasta versiune, dar pe net se găsesc doar cu vulnerabilități, plus ca versiunea asta a mea nu se afla nicăieri, am și dovezi cu plata făcută băiatului de la wcode dacă exista cineva care are semne de întrebare plus ca pe video am arătat o mica parte din convorbirea cu el când ii ziceam ce mai are de rezolvat. 

4. Am specificat pe video și de când am început sa postez videoclipuri legate de comunitate am zis ca este început de la burned, fostul wrestling arena postat de Edison în 2017,nu este HPQ, este doar Burned edit, și cum am spus, accept orice test ca să dovedesc, ca versiunea mea este cea mai stabila versiune de burned edit și totodată cea mai buna (poate nu cea mai complexa ca sisteme) dar cea mai buna ca tickuri, bug-uri rezolvate și organizare, facțiuni, clanuri etc. 

 

Domeniul este unul luat la 12 euro, am și factura, tot, este luat acum 2 luni și are valabilitate un an. Cine privește tot videoclipul, afla toate detaliile, nu te învinuiesc, poate nu ai avut timp sau nu ai vrut sa te uiți la tot videoclipul, doar ca nu ma apucam sa filmez 40 de minute, plus upload încă 30 și sa mai stau sa ma și obosesc sa fac un post dacă știam ca nu am lucrat la comunitate, implicit la gamemode și panel. 

Seara faina! 

Sa ma corectez, la panel, poate a mai luat cineva panelul la 20 de euro, dar versiunea updatata precum este a mea, nu o deține nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Acum 9 ore, Blaw a spus:

Nu vreau sa dau cu hate sau ceva, dar nu cred ca ai gandit pretul corect, si am sa iti zic si de ce.

1. Indexul este dupa net nu valoreaza nimic

2. Forumul este unul nulled instalat dupa net, cu o tema tot dupa net, nici membrii nu are deci, nici asta nu valoreaza nimic.

3. Panel-ul este de la wcode, sunt foarte sigur ca este pe net, daca nu, corecteaza-ma, continuam, nu valoreaza nimic

4. Gamemode-ul m-am uitat pe repede inainte, ma scuzi daca gresesc cu ceva dar acel gm da foarte mult a burned / gm b-hood edit facut de @HPQ123 cu niste buguri rezolvate si niste sisteme care deja sunt pe toate serverele + niste locatii schimbate.

 

Tot ce ar valora ar fii gamemode-ul, maxim 5 euro + domeniul ce este la mana a 2 a si nici un suna promitator, care ar fii cam tot 5 euro, acuma nu vreau sa crezi ca ti-o zic in nume de rau, dar sunt alte comunitati de vanzare mai bune decat ce oferi tu la preturi si mai mici.

 Cat de redus si cata minte sa ai sa vi cu astfel de aberatii? Copile, in pirmul rand garantez ca nu te-ai uitat nici macar pana la min 15 al acestui videoclip sau ai dat pe repede inainte, sau indiferent cum spui tu ca majoritatea lucruruilor sunt luate ,,dupa net,, ceea ce denota ca esti redus doar prin stilul de exprimare, ar fi fost bine sa te asiguri ca ceea ce spui este si adevarata.Tu cred ca esti genul de copil frustrat, care cand apare ceva pe net, care trebuie platit o dai cu hate, daca consideri ca aceasta comunitate GoldenEagel nu se ridica la standardele tale de ,, hater, scripter, etc.., nu esti obligat sa cumperi. Baiatul a investit timp,bani , a inclus scripteri, si-a pierdut nopti intregi lucrand la acest gm, eu il cunosc si stiu ca indiferent de zi sau noapte el lucra la gm . Ai venit tu mare om cu pareri ,, dupa net,, ce sa zic...  

Edited by C0D3R
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, C0D3R said:

 Cat de redus si cata minte sa ai sa vi cu astfel de aberatii? Copile, in pirmul rand garantez ca nu te-ai uitat nici macar pana la min 15 al acestui videoclip sau ai dat pe repede inainte, sau indiferent cum spui tu ca majoritatea lucruruilor sunt luate ,,dupa net,, ceea ce denota ca esti redus doar prin stilul de exprimare, ar fi fost bine sa te asiguri ca ceea ce spui este si adevarata.Tu cred ca esti genul de copil frustrat, care cand apare ceva pe net, care trebuie platit o dai cu hate, daca consideri ca aceasta comunitate GoldenEagel nu se ridica la standardele tale de ,, hater, scripter, etc.., nu esti obligat sa cumperi. Baiatul a investit timp,bani , a inclus scripteri, si-a pierdut nopti intregi lucrand la acest gm, eu il cunosc si stiu ca indiferent de zi sau noapte el lucra la gm . Ai venit tu mare om cu pareri ,, dupa net,, ce sa zic...  

nu am zis ca sistemele is dupa net , am zis ca sunt deja pe toate serverele

 

te rog frumos sa ma respecti asa cum te am respectat si eu, si nu am 15 ani, te asigur 😉

 

eu doar i am zis parerea mea da 70 de euro este prea mult pentru ce ofera el, am zis de 2 sau 3 ori ca nu dau cu hate si ca este parerea mea , sampu este un joc dus, limitat in care mereu trebuie sa vii cu ceva nou ca sa prinda.

 

am citit si ce a zis el mai sus, eu iti urez succes cu vanzarea dar cu 70 de euro , iau panel de la 0 de la @MrTuNNe.Info + domeniu nou + gamemode diferit fata de restul

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 41 minute, Blaw a spus:

nu am zis ca sistemele is dupa net , am zis ca sunt deja pe toate serverele

 

te rog frumos sa ma respecti asa cum te am respectat si eu, si nu am 15 ani, te asigur 😉

 

eu doar i am zis parerea mea da 70 de euro este prea mult pentru ce ofera el, am zis de 2 sau 3 ori ca nu dau cu hate si ca este parerea mea , sampu este un joc dus, limitat in care mereu trebuie sa vii cu ceva nou ca sa prinda.

 

am citit si ce a zis el mai sus, eu iti urez succes cu vanzarea dar cu 70 de euro , iau panel de la 0 de la @MrTuNNe.Info + domeniu nou + gamemode diferit fata de restul

Imi cer scuze daca am folosit un limbaj neadegvat, am si motivele  pe care nu le voi mai enumera . In subiectul de fata sti si tu ca majoritatea serverelor se bazeaza cam pe aceiasi idee, tema sistem etc. In general nimeni nu mai face ceva unic, pentru ca nu se mai renteaza, mereu indiferent de complexitatea sau simplitatea unui sistem, panel si asa mai departe, va exista cineva care sa critice munca altuia. Stiu ca nu ai 15 ani dar mi-am permis sa iti spun ,, copile,, pentru ca ai reactionat si rectionezi in majoritatea raspunsurilor la topicuri ca un pusti de 15 ani. Refereitor la parerea ta ca 70 de euro sunt prea multi, este strict parerea ta, care sti ca intr-un fel sau altul influenteza negativ un potential cumparator .Nu inteleg de ce cand cineva pune la vanzare munca, primeste hate, daca ar fi fost tot acel pachet liber la download, te intreb, oare mai veneai cu asemenea argumente?.Tot ceea ce este pe piata sub 50 euro stim cu totii ca nu prezinta garantie, ca cei care isi respecta munca si stiu cata investitie au oferit unui proiect stiu cat sa isi valorifice munca.Nu am venit sa iti dau lectii de viata, dar sincer las-o putin mai moale cu hate-ul pentru ca sincer m-am uitat in majoritatea comentariilor tale si chiar o dau in depresie... O zi placuta iti doresc. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Blaw said:

nu am zis ca sistemele is dupa net , am zis ca sunt deja pe toate serverele

 

te rog frumos sa ma respecti asa cum te am respectat si eu, si nu am 15 ani, te asigur 😉

 

eu doar i am zis parerea mea da 70 de euro este prea mult pentru ce ofera el, am zis de 2 sau 3 ori ca nu dau cu hate si ca este parerea mea , sampu este un joc dus, limitat in care mereu trebuie sa vii cu ceva nou ca sa prinda.

 

am citit si ce a zis el mai sus, eu iti urez succes cu vanzarea dar cu 70 de euro , iau panel de la 0 de la @MrTuNNe.Info + domeniu nou + gamemode diferit fata de restul

Am specificat ca se poate vinde la 30 de euro, fara domeniu dar se vinde la mai multi, iar daca vrei cu tot pachetul, domeniu, panel, forum, gm si sa fie doar al tau, 70 de euro. Edison a vandut gamemode urile alea 2 ale lui, primele la 150 ambele si le a dat la mai multi. Si pe vremea aia, 150 de lei insemnau destui bani, bine, nu spun ca acum iei 150 de lei de pe jos, dar mna, cumpara cine vrea, se uita cine vrea. Zi frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Acum 12 ore, Angelli a spus:

Salutari ✌️

1. Nu am pus indexul la preț, nici forumul deoarece am specificat și pe video ca forumul este ceva simplu, 2 teme și atat

2. Corect, am zis și eu asta în video

3. Panelul este doar al meu, poate ca și a mai luat cineva aceasta versiune, dar pe net se găsesc doar cu vulnerabilități, plus ca versiunea asta a mea nu se afla nicăieri, am și dovezi cu plata făcută băiatului de la wcode dacă exista cineva care are semne de întrebare plus ca pe video am arătat o mica parte din convorbirea cu el când ii ziceam ce mai are de rezolvat. 

4. Am specificat pe video și de când am început sa postez videoclipuri legate de comunitate am zis ca este început de la burned, fostul wrestling arena postat de Edison în 2017,nu este HPQ, este doar Burned edit, și cum am spus, accept orice test ca să dovedesc, ca versiunea mea este cea mai stabila versiune de burned edit și totodată cea mai buna (poate nu cea mai complexa ca sisteme) dar cea mai buna ca tickuri, bug-uri rezolvate și organizare, facțiuni, clanuri etc. 

 

Domeniul este unul luat la 12 euro, am și factura, tot, este luat acum 2 luni și are valabilitate un an. Cine privește tot videoclipul, afla toate detaliile, nu te învinuiesc, poate nu ai avut timp sau nu ai vrut sa te uiți la tot videoclipul, doar ca nu ma apucam sa filmez 40 de minute, plus upload încă 30 și sa mai stau sa ma și obosesc sa fac un post dacă știam ca nu am lucrat la comunitate, implicit la gamemode și panel. 

Seara faina! 

Scuze ca iti zic, dar daca ai facut un burned edit zici ca e cel mai bun?  etrion ul lui blaw e mai bun ca al tau din punct de vedere la tick uri aprope niciun bug, si sunt mult mai multe.

https://your-code.ro - resurse

 

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, st0ryy said:

Scuze ca iti zic, dar daca ai facut un burned edit zici ca e cel mai bun?  etrion ul lui blaw e mai bun ca al tau din punct de vedere la tick uri aprope niciun bug, si sunt mult mai multe.

Salut, nu stiu daca am cautat bine dar am vazut ca gamemode ul etrion are treaba cu HPQ. Daca asa este, inseamna ca nici tu nu te ai uitat la tot videoclipul meu.

Am spus CLAR ca este CEL MAI BUN BURNED EDIT, nu cel mai bun gamemode, doar cel mai bun burned edit, cel mai stabil. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...