Jump to content

Comunitatea CS-Game.Ro Cauta Scripteri !


SmoKey
 Share

Recommended Posts

Acum 6 ore, Tesh a spus:

Te-ai chinuit rappere sa faci niste ss-uri care nu explica nimic. Atat ai noroc ca nu am inregistrat cand vorbisem pe apel si ai fost de acord sa incepem pe gm-ul meu si sa-ti aduc update-urile din lista pe care mi-ai prezentat-o .Acum le dai la intors pentru ca asa sunteti voi, pe scurt gunoaie.  M-ai lasat sa-mi pierd timpu facand update-urile din lista pe care mi-ai precizat-o mai apoi sa vad reply pe leaks ca iti cauti alt scripter, fara macar sa ma anunti. Am refuzat sa-mi dai banii inainte pentru ca mi se paruse ca esti matur dar esti ultimul om :))))  mai bine luam bani de pe tine si te lasam cu ochii in soare ca asa meritati astia ca tine. Succes cu cariera muzicala, poate intr-o zi o sa dai si tu pe beat.  Mananci cacat si spui ca vai doamne nu mai era valabila lista de update-uri, dar pe mine de ce nu ma anunti dinainte? M-ai lasat sa-mi pierd timpu mai apoi sa-mi zici ca vai doamne vrei alte update-uri acum, ca vai doamne alea erau pt gm-ul tau =))))))) cat de penibil sa fii incat sa faci figuri pentru un cacat de animatie la /flymode, te asigur ca nu o sa-si piarda nimeni timpul cu tine.  https://imgur.com/a/zsELqJG . Astept sa-mi faci si mie topic in care sa-mi  arati adevarata fata, ca asa faci cu toti oamenii care intr-o oarecare masura au vrut sa te ajute. Topic closed, orice ai mai spune n-o sa raspund pentru ca nu imi permit sa-mi pierd timpul cu persoane de genul. Succes! 

image.png

 Domnule @Tesh cand vei face o piesa mult mai buna ca asta

atunci sa comentezi si sa te dai cocos pe aici.

Si eu pot sa zic singur ca piesa bleago a fost un esec mare pana sa ne mutam studioul pentru ca inregistram intr-un spatiu cu ecou . se auzea aiurea si plus ca piesa aceea nu are nici un fel de modificare. (Mix-Master).

Cat despre dovezile ca ai facut ce ai vrut tu nu ce am zis eu au fost prezentate catre Emrys. cat si in acest link -> https://ibb.co/album/nP5wmc

Acolo sunt si dovezile precum ca tu la inceput cereai sa fii platit si ca pe parcurs te-ai schimbat ca lucram pe gm-ul tau  si ca dupa toate astea in final faceai doar ce-ti convine si te taia capul.

Exact ce am zis si celorlalti "scripteri" ti-o spun si tie. Inainte sa acuzi si sa vorbesti despre acel om ca a facut si ca a dres, Gandeste-te de 10 ori nu de 3 ori inainte sa scoti perle aiurea.

 

 

INFO:

 

A fost eliberat post-ul de Scripter Sa-Mp! Cautam in continuare un scripter capabil sa faca exact cerintele noastre !

Scripter Counter - Strike 1.6 Se cauta in continuare !

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, SmoKey said:

 Domnule @Tesh cand vei face o piesa mult mai buna ca asta

atunci sa comentezi si sa te dai cocos pe aici.

Si eu pot sa zic singur ca piesa bleago a fost un esec mare pana sa ne mutam studioul pentru ca inregistram intr-un spatiu cu ecou . se auzea aiurea si plus ca piesa aceea nu are nici un fel de modificare. (Mix-Master).

Cat despre dovezile ca ai facut ce ai vrut tu nu ce am zis eu au fost prezentate catre Emrys. cat si in acest link -> https://ibb.co/album/nP5wmc

Acolo sunt si dovezile precum ca tu la inceput cereai sa fii platit si ca pe parcurs te-ai schimbat ca lucram pe gm-ul tau  si ca dupa toate astea in final faceai doar ce-ti convine si te taia capul.

Exact ce am zis si celorlalti "scripteri" ti-o spun si tie. Inainte sa acuzi si sa vorbesti despre acel om ca a facut si ca a dres, Gandeste-te de 10 ori nu de 3 ori inainte sa scoti perle aiurea.

 

 

INFO:

 

A fost eliberat post-ul de Scripter Sa-Mp! Cautam in continuare un scripter capabil sa faca exact cerintele noastre !

Scripter Counter - Strike 1.6 Se cauta in continuare !

 

ti-au redeschis astia topicu doar ca sa vii cu replica =))))))))))))))))) penibilu p&lii mele, ca de-ti arat piesele mele de pe album iti patineaza creieru stanga-dreapta =)))))))

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tesh said:

ti-au redeschis astia topicu doar ca sa vii cu replica =))))))))))))))))) penibilu p&lii mele, ca de-ti arat piesele mele de pe album iti patineaza creieru stanga-dreapta =)))))))

si logic ca am vrut sa lucram pe gm-ul meu pentru ca tu voiai gm burned/b-hood "updated"de pe net =))))))))) coaie te rog eu termina ca esti ultimu penibilimage.thumb.png.25e8d499430cc832f2d5f9954dbe3e8d.png, cu gandirea asta pana-i p&la mea nu iti faci tu comunitate si server

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...