Jump to content

Comunitatea CS-Game.Ro Cauta Scripteri !


SmoKey
 Share

Recommended Posts

Just now, SmoKey said:

https://ibb.co/album/t8TmNf

 

Asta se intampla cand lucrezi pe gm-urile scripterilor si nu pe care doresti tu.

Scripterul face ce il duce capu.

Nu ceea ce ii mai spui si tu.

 

Multumesc de -rep 😉

Te-ai chinuit rappere sa faci niste ss-uri care nu explica nimic. Atat ai noroc ca nu am inregistrat cand vorbisem pe apel si ai fost de acord sa incepem pe gm-ul meu si sa-ti aduc update-urile din lista pe care mi-ai prezentat-o .Acum le dai la intors pentru ca asa sunteti voi, pe scurt gunoaie.  M-ai lasat sa-mi pierd timpu facand update-urile din lista pe care mi-ai precizat-o mai apoi sa vad reply pe leaks ca iti cauti alt scripter, fara macar sa ma anunti. Am refuzat sa-mi dai banii inainte pentru ca mi se paruse ca esti matur dar esti ultimul om :))))  mai bine luam bani de pe tine si te lasam cu ochii in soare ca asa meritati astia ca tine. Succes cu cariera muzicala, poate intr-o zi o sa dai si tu pe beat.  Mananci cacat si spui ca vai doamne nu mai era valabila lista de update-uri, dar pe mine de ce nu ma anunti dinainte? M-ai lasat sa-mi pierd timpu mai apoi sa-mi zici ca vai doamne vrei alte update-uri acum, ca vai doamne alea erau pt gm-ul tau =))))))) cat de penibil sa fii incat sa faci figuri pentru un cacat de animatie la /flymode, te asigur ca nu o sa-si piarda nimeni timpul cu tine.  https://imgur.com/a/zsELqJG . Astept sa-mi faci si mie topic in care sa-mi  arati adevarata fata, ca asa faci cu toti oamenii care intr-o oarecare masura au vrut sa te ajute. Topic closed, orice ai mai spune n-o sa raspund pentru ca nu imi permit sa-mi pierd timpul cu persoane de genul. Succes! 

image.png

Link to comment
Share on other sites

  • Emrys locked this topic
  • keNN. unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...