Jump to content

Reclamatie - St0ry


KiNNez
 Share

Recommended Posts

  1. Username-ul tău: KiNNez
  2. Username-ul celui reclamat: St0ry 
  3. Detalii: L-am luat pe individ ca scripter, a vorbit cu unu de pret si a zis ca 15 euro pe luna, ala ia zis ca vrea gm de la 0, ca nu vrea gm asemator ca restul bla bla idei. Nu a comentat sa zica ca daca e gm de la 0 sa ceara mai mult sau ceva de genul. Am vorbit cu fondatorul comunitatii sa ii dam avans cum s-a discutat la inceput, avans la inceput sa nu munceasca degeaba, i-am dat eu 5 euro paysafe (din pacate nu mai am conversatia sa dovedesc). Trec cateva zile si individul se gandeste sa ne lase cu ochii in soare si sa ii dea mesaj fondatorului principal mesaj ca se lasa de SA:MP si ca o sa ii dea gm-ul si banii inapoi. Din moment ce eu ti-am dat avansul pentru gm, e destul de normal sa vorbesti cu mine prima data. Acum o da la intors ca defapt ii spuse fondatorului ca sa aleaga dintre gm si bani, din nou, fondatorul neavand nici o treaba cu asta pentru ca eu am platit avansul. Si inca ceva, cumetre, daca ti-am dat bani sa faci un gm, nu te apuca sa-l pui pe net ca e de prost gust XD. Mai jos aveti tot ce mai am salvat despre acest indivd, scuzati culoarea, am accentuat sa se vada 🙂
  4. Dovezi (screenshot-uri, video-uri): https://imgur.com/a/zTJhPsT (nu sunt in ordine, am pus doar ce am mai salvat din conversatii, conversatia cand i-am dat banii am sters-o pentru ca nu mi doresc sa am persoane de genul in mesaje)
  5. Alte precizări: Sunt disponibil sa raspund pentru alte intrebari 😄
Link to comment
Share on other sites

"nu sunt in ordine, am pus doar ce am mai salvat din conversatii, conversatia cand i-am dat banii am sters-o pentru ca nu mi doresc sa am persoane de genul in mesaje", felicitari, ai sters singura dovada valida pe care ai fi putut s-o aduci stergand respectiva conversatie. Daca ai sters conversatia cu dovada ca l-ai platit, pentru ce mai faci o reclamatie? Sa ne pierdem timpul cu reclamatia asta aiurea facuta, pe langa asta, ai scris si cu rosu, sa ne dea o durere putina de ochi.

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

Acuzatul @st0ryy NU va fi pedepsit in niciun fel datorita dovezilor insuficiente aduse de catre dumneavoastra in fata comisie administrativa. Aceasta decizie nu poate fi atacata drept urmare ramane definitiva.

De mentionat, puteti reveni cu o alta reclamatie impotriva respectivului utilizator cu doveziile necesare procedurii.

Echipa Leaks Romania

 

6BHvC.gif.b3b68ca49496ac435560a60fcf91669d.gif

 

Link to comment
Share on other sites

  • essex locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...