Jump to content

Gamemode Terone RPG cu OLX / Anticheat / Sisteme noi 2020


Zagreb
 Share

Recommended Posts

  1. Username: Zagreb
  2. Varsta 22
  3. Ce vinzi?: Gamemode Terone RPG actual
  4. Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: https://imgur.com/a/WedLxMj
  5. Pret: 10€
  6. Detalii de contact: PM aici si va raspund mereu
  7. Alte precizari: Gamemode-ul are multe ! NU E cel postat eu l-am cumparat de la Sebastian cu 50€ dar nu am timp sa-mi deschid proiect: are sistem de PUBG, sistem de OLX identic RUBY, Sistem nou de Misiuni. Puteti sa-l incercati e pe sv lu Sebastian.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, andreiusq said:

recomand, dar totusi ca sa existe si mai mult trust, iti recomand sa pui poze de pe server cu numele tau.

nu joc frtlmeleu acolo ca numi place in jeneral io nu joc samp doar afakeri de tot felu ca ma tine portofelu si fac multe conbinati ca sunt mai smeker ca alti simi iau langa mine fratzi

Edited by Zagreb

 

Link to comment
Share on other sites

La 17.05.2020 la 16:35, Zagreb a spus:

 

Ceea ce faci tu se numeste resell, dar până la urmă, e treaba lui Sebastian acela dacă e de acord ca munca lui să fie vândută de către altcineva.

Spor la vândut.

Discord: Jahen#4481

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Acum 23 ore, Zagreb a spus:

nu joc frtlmeleu acolo ca numi place in jeneral io nu joc samp doar afakeri de tot felu ca ma tine portofelu si fac multe conbinati ca sunt mai smeker ca alti simi iau langa mine fratzi

fratelemeleu invata sa scri corect in limba romana si dupa sa te pui sa vinzi ceva, ok? infine succes

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nurdock said:

fratelemeleu invata sa scri corect in limba romana si dupa sa te pui sa vinzi ceva, ok? infine succes

bn frate ma skuzi da nush sa skriu, da-te-n doamne iarta-ma nu stii ce e aia ironie copilas?

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...