Jump to content

Sa:Mp-ul moare ?


GabiVlgS
 Share

Recommended Posts

On 6/25/2020 at 7:03 PM, Adryan said:

Bă în primul rând niciodată nu am înțeles de ce sunt devină "copii de 12 ani.".Însă ne place doar să comentăm.

Dacă un copil de 8 ani vrea să își deschidă server cu Gamemode-ul de pe net atâta timp cât are posibilitatea financiară să plătească un host, păi i se oferă toată libertatea de a face asta.

Nimeni nu vă obligă să intrați pe serverul lui sau să țineți evidență activității acelui server.De la ce dată se deschide și pe ce dată se închide.Dacă există proștii de bagă bani în donații doar pentru un avantaj pe joc, iar respectivul bagă banii în buzunar sau îî investește la loc în host prea bine.Nu te pune nimeni să donezi.La urma urmei de aia se numește donație, înțelegeți?

După părerea mea sa-mp-ul a murit din altă cauză. Sampiștii vechi s-au lăsat, și au apărut copii toxici.La un moment dat o masă mare din sampiști s-au lăsat din cauza acestor copii toxici sau pur și simplu s-au plictisit de joc.

Învățați să nu mai aruncați vina ori și unde și să priviți cu adevărat motivul pentru care sa-mp-ul moare.Serverele fantomă nu au niciun efect asupra sa-mp-ului.

 

Ai dreptate si tu ce spui, dar si serverele fantoma au avut efectul de a murii sa:mp-ul, de ce oare, daca cate un server fantoma, vine si ciordeste cate 20 de playeri, playerii depun efort acolo, iar apoi server-ul se inchide si de jucatori se lasa.

Link to comment
Share on other sites

On 6/27/2020 at 2:20 AM, GabiVlgS said:

Ai dreptate si tu ce spui, dar si serverele fantoma au avut efectul de a murii sa:mp-ul, de ce oare, daca cate un server fantoma, vine si ciordeste cate 20 de playeri, playerii depun efort acolo, iar apoi server-ul se inchide si de jucatori se lasa.

 

Înțeleg ce zici, însă aici este vina la jucători.Nimeni nu te obligă să depui efort sau să te joci.Este alegerea ta dacă vrei să testezi ceva nou să să rămâi pe serverele deja stabile și cu o vechime în spate.

În cazul ăsta nu trebuie să aruncăm vina doar pe cei care își deschid servere, dar și pe cei care joacă.

Edited by Adryan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...