Jump to content

Cerere Helper


XD3M0N
 Share

Recommended Posts

  1. Nume real (ex: Alex Ionut ,etc) :Pop Andrei
  2. Scurta descriere:Sunt un baiat destul de activ pe server caruia nu-i plac hackerii si oamenii care sunt cancer pe server.Locuiesc intr-un orasel din Suceava si ma inteleg bine ca majoritatea jucatorilor de pe server.
  3. SteamID numeric ( https://steamid.xyz/ ) : 76561198319118058
  4. Varsta:15
  5. Discord ID (Nume + tag) :XD3M0N#0654
  6. Ce te diferentiaza de ceilalti?:Sunt foarte activ, imi place sa fac multa caterinca dar stiu sa fiu si serios in momentele ce cer asta.
  7. Cat timp poti dedica serverului?:Pai cel putin 2 ore. 
  8. De ce ai vrea sa te alaturi staff-ului?:Deoarece ma joc mult pe server si am unele momente cand nu e nici un staff pe server si atunci apar niste oameni care deranjeaza jucatorii.Plus ca am auzit ca aveti nevoie de staff si am zis sa dau o mana de ajutor.
  9. Ai un Program de FILMAT cu care poti sa filmezi dovezile si sa le prezintii in caz de nevoie ? (cereri unban ... reclamatii etc) :Da am.
  10. Cate ore jucate ai? (poza cu /active):image.png.2a9b808535f1704cc841f32c13c0ae61.png
  11. Ai citit regulamentul?:Da.
  12. Ai prime status? (OBLIGATORIU):Da.
  13. Ai posibilitatea de a vorbi la microfon?(OBLIGATORIU):Da.

                                                                                                                                                              P.S:Eu pe server am un nume de japonez ❤️ナ҉テ҉クリン҉モ҉❤
Link to comment
Share on other sites

  • essex locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...