Jump to content

Reclamatie - LaidoPvP


consty
 Share

Recommended Posts

Ok, deci 1 la mana faza e demult, 2 la mana faza sta in felul urmator: eu eram scripter la Veber acum cateva luni cand si-a deschis server, munceam la server si zi si noapte ca sa-l fac sa fie cat de cat okay, baiatul cand a ajuns dupa 3 zile din munca mea la 100 de jucatori seara a inceput sa dea admin pe bani, https://imgur.com/a/KZJruGW , si nu am cerut nimic in schimb, cand am vazut ca el produce cate 30-40€ zilnic am decis ca am si eu o parte din bani daca totusi am fost corect cu el, si cand i-am spus in confa, imi vorbea mai rastit adica ma lua de fraier, mi-am deschis server cu @WizzTuts e martor chiar daca ne-am certat si tot noi tot prieteni ramanem, mi-am deschis server cu Wizztuts si i-am cerut 12€ sa-mi platesc host-ul, poate sa spuna si WizzTuts in comentarii ce i-a facut si lui, iar Vebe are multe reclamatii de tepe, precum astea, cand a furat GM ProGaming de la St0ry sau mna, in schimb costinele iti fac o reclamatie sa vezi cum zbori tu din aceasta comunitate.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LaidoPvP said:

Ok, deci 1 la mana faza e demult, 2 la mana faza sta in felul urmator: eu eram scripter la Veber acum cateva luni cand si-a deschis server, munceam la server si zi si noapte ca sa-l fac sa fie cat de cat okay, baiatul cand a ajuns dupa 3 zile din munca mea la 100 de jucatori seara a inceput sa dea admin pe bani, https://imgur.com/a/KZJruGW , si nu am cerut nimic in schimb, cand am vazut ca el produce cate 30-40€ zilnic am decis ca am si eu o parte din bani daca totusi am fost corect cu el, si cand i-am spus in confa, imi vorbea mai rastit adica ma lua de fraier, mi-am deschis server cu @WizzTuts e martor chiar daca ne-am certat si tot noi tot prieteni ramanem, mi-am deschis server cu Wizztuts si i-am cerut 12€ sa-mi platesc host-ul, poate sa spuna si WizzTuts in comentarii ce i-a facut si lui, iar Vebe are multe reclamatii de tepe, precum astea, cand a furat GM ProGaming de la St0ry sau mna, in schimb costinele iti fac o reclamatie sa vezi cum zbori tu din aceasta comunitate.

din poza reiese ca i-ai cerut pentru net ca ti-ai luat "legale" si sa nu afle ai tai.. te rog fii sincer daca zici ceva, asteptam sa vorbeasca si @veber

 

 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, MihaiADV a spus:

o pozika, omu nu vrea nici toti odata, nici 50/50 =)))) adica el vrea numai sa ii dai sistemu si dupa banii

Screenshot_3.png

@MihaiADV mi se pare destul de normal sa vad si eu ce sistem ai facut sa pui .AMX daca stii ce e ala vazand ca esti scripter nu .PWN, dupa ce vedeam sistemul si tot e OK iti faceam plata cum fac cu @Vennox poate sa iti confirme te rog Vennox.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LaidoPvP said:

Ok, deci 1 la mana faza e demult, 2 la mana faza sta in felul urmator: eu eram scripter la Veber acum cateva luni cand si-a deschis server, munceam la server si zi si noapte ca sa-l fac sa fie cat de cat okay, baiatul cand a ajuns dupa 3 zile din munca mea la 100 de jucatori seara a inceput sa dea admin pe bani, https://imgur.com/a/KZJruGW , si nu am cerut nimic in schimb, cand am vazut ca el produce cate 30-40€ zilnic am decis ca am si eu o parte din bani daca totusi am fost corect cu el, si cand i-am spus in confa, imi vorbea mai rastit adica ma lua de fraier, mi-am deschis server cu @WizzTuts e martor chiar daca ne-am certat si tot noi tot prieteni ramanem, mi-am deschis server cu Wizztuts si i-am cerut 12€ sa-mi platesc host-ul, poate sa spuna si WizzTuts in comentarii ce i-a facut si lui, iar Vebe are multe reclamatii de tepe, precum astea, cand a furat GM ProGaming de la St0ry sau mna, in schimb costinele iti fac o reclamatie sa vezi cum zbori tu din aceasta comunitate.

crede-ma ca pe administratorii comunitatii "lics" ii doare fix undeva de un gm furat sau ceva, aia nu se numeste teapa, odata ce nu trebuia sa-i dea nimic in schimb lui st0ry precum o suma de bani nu e vorba de teapa, in poze se vede clar ca ai cersit 12e sa-ti "platesti netu" fiind o scuza, omu a fost de obraz si te-a ajutat, acum nu veni tu cu "am muncit mult si trebuia sa-mi dea si mie o parte" odata ce tu "platesti" in momentul de fata un scripter e clar ca nu ai de a face cu limbajul pawn, deci acei 12e pt "partea ta de munca / scripting" nu cred ca tii meriti cum ai zis tu mai sus.

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Infine, eu nu inteleg rost ul acestui post, de ce nu mi-a facut ala reclamatie? de ce mi-ai facut tu care mi-ai dat sv jos si ai sters tot dupa ce ca ti-am dat datele si am avut incredere si nu ai stiut sa faci nimic in PHP ? Hai s-o lasam asa si daca imi iau ban aia e, mi-o iau pe nedrept.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, LaidoPvP said:

Infine, eu nu inteleg rost ul acestui post, de ce nu mi-a facut ala reclamatie? de ce mi-ai facut tu care mi-ai dat sv jos si ai sters tot dupa ce ca ti-am dat datele si am avut incredere si nu ai stiut sa faci nimic in PHP ? Hai s-o lasam asa si daca imi iau ban aia e, mi-o iau pe nedrept.

in reclamatia asta nu e vorba despre ce ti-a facut consty sau altcnv ci despre ce i-ai facut tu lui vebe, nu intelegi rostul reclamatii? uite ti-l explic eu, baiatu ti-a dat 12e sa te ajute cu "netu" si tu ti-ai facut alta comunitate cu banii aia in timp ce tu deja aveai un proiect cu el, i-ai sters tot serveru etc si ai plecat cu banii, iar dupa ce ai facut asta au mai trecut cateva saptamani si ca sa vezi cat de taran poti fi i-ai mai cerut alti bani,  personal scopul reclamatiei cred ca-i sa vada toata lumea cat de ratat poti fi, ca sa nu-ti mai pice nimeni in plasa, zici de altii ca-s copii, ca-s tepari, ca-s prosti, ca nu-s de incredere, dar tu esti primul, deci da.. scopul e asta, nu ca sa-ti iei ban, ca daca primeste cnv ban pe o amarata de platforma online 😐 nu ajuta cu nimic, stai linistit.

Edited by Dani3l.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

@LaidoPvP @consty screenshoturile astea nu inseamna nimic cat timp nu sunt fullscreen, uploadati altele pentru ca nu se vor lua in considerare.

Intre timp, lasati un screenshot unde sa reiese ca ati inceput afacerea aici pe site si conditiile. Daca nu ati inceput afacerea de aici, nu este treaba noastra.

@LaidoPvP nu este nici o rusine sa imprumuti bani de la oameni pe internet, oricare ar fi motivul. O rusine e sa ii ceri pentru ceva si sa faci altceva cu ei. De exemplu, eu ii cer lui @essex bani pt. net, dar in schimb iti cumpar tie un creier, nu e ok.

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

  • essex locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...