Jump to content

[DELETED]easyplay.ro - gaming community


Alexx2
 Share

Recommended Posts

EASYPLAY.RO

Gamming community

 

Salut, eu sunt Alex, owner al comunitatii Easyplay

Comunitatea il are ca fondator pe Archer!

Easyplay este o comunitate noua de gaming cu o echipa de administratie experimentata.

In momentul de fata avem un server de SA:MP si unul de Counter Strike 1.6

 

SA:MP RPG: RPG.EASYPLAY.RO

 DISCORD:  invite

 

~Serverul de SA:MP~

Serverul de SA:MP a fost tinut mult timp in perioada beta, cu o echipa de beta testeri formata din 10 persoane.

Cat timp a fost in perioada beta am incercat sa facem tot posibilul pentru a face jocul mai placut pentru jucatori cat si pentru echipa de administratie.

Noi am facut munca grea pentru tine, pentru a asigura calitatea si performanta proiectului nostru.

Data deschiderii serverului de SA:MP: 01.05.2020 | ORA: 20:00

DNS: RPG.EASYPLAY.RO

PANEL: PANEL.EASYPLAY.RO

FORUM: FORUM.EASYPLAY.RO

Serverul are in totalitate 10 joburi, cateva unice, am incercat sa schimbam cat mai mult joburile sa nu se asemene cu cele de pe serverele mari!

Avem 15 factiuni, factiuni obisnuite.

2 Quest-uri speciale: Job quest (click) si Drugs Quest (click)

Serverul de SA:MP dispune de o echipa de administratie capabila, puteti sa testati pe server! 

 

~Server CS 1.6~

 

DNS: CS.EASYPLAY.RO

FORUM: CS.EASYPLAY.RO

Serverul este in cautare de admini, momentan pentru acest server nu exista o echipa de administrare.

TIP: CLASSIC!  / serverul este online, puteti sa va jucati pe server,  daca sunteti activi si experimentati puteti sa faceti o cerere staff pe forum!

 

 

(c) easyplay.ro

 

Link to comment
Share on other sites

Salut, succes comunitatea, ce nu imi place este ca indexul si tema este dupa net, orice comunitate de vrea sa atraga o audienta buna are nevoie de ceva 'unic' al lor, ceva ce se vede numai la ei, intelegi? sper ca te-am ajutat ! 

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Rise said:

Bafta cu comunitatea !

Multumesc frate! 🙂

3 minutes ago, Blaw said:

Salut, succes comunitatea, ce nu imi place este ca indexul si tema este dupa net, orice comunitate de vrea sa atraga o audienta buna are nevoie de ceva 'unic' al lor, ceva ce se vede numai la ei, intelegi? sper ca te-am ajutat ! 

Salut, indexul trecut facut de noi nu le placea celor din beta-testing, era 'urat', era mai mult pentru comunitati de CS, si noi nu vrem sa ne axam doar pentru CS, pe viitor o sa schimbam indexul si tema forumului si o sa le facem ale noastre, momentan pentru inceput facem cum putem. Sincer iti multumesc pentru comentariu! P.S: Se lucreaza la o tema de forum dar o sa fie bagata pe viitor, daca comunitatea merge cum trebuie. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...