Jump to content

VAND - Baza panel foarte buna pentru proiect nou


consty
 Share

Recommended Posts

  1. Username: consty
  2. Varsta 15 pe 28 😎
  3. Ce vinzi?: baza panel destul de bine securizata
  4. Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: image.png.4b6c5bc5338c1f0229107739773c60a4.png
  5. Pret: 10e
  6. Detalii de contact: consty#2505
  7. Alte precizari: template: adminlte3, are paginile urmatoare: image.png.4c752a1282db5fa07b5453d83522f648.pngimage.png.e4b2736cfe42419c5e6ab469ce099e60.png
    folderul intitulat shits contine header si footer. multumesc pentru atentia acordata, il vand deoarece ies pentru o perioada nedeterminata din lumea web-developmentului.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LaidoPvP said:

nu recomand / ofer dovezi in privat.

ofera-le aici dulceata, zici ca nu am facut nimic dar ma simtisem rau o perioada. am lucrat si cat m-am simtit rau, prietene, nu esti tu de nivelul nostru!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, consty a spus:

ofera-le aici dulceata, zici ca nu am facut nimic dar ma simtisem rau o perioada. am lucrat si cat m-am simtit rau, prietene, nu esti tu de nivelul nostru!

https://imgur.com/a/BrruwiM ia dulceata sa dau dovezi sa le arat cum te comportai si cu jucatorii mei ca ii injurai de morti si dadeai cu cheat-uri fiind web developer trebuia sa dai dovezi de seriozitate si esti doar un copil. Cand iti spuneam sa faci ceva ti se lua curentul sau te apucai de alt panel de la 0 de fiecaredata.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, LaidoPvP said:

https://imgur.com/a/BrruwiM ia dulceata sa dau dovezi sa le arat cum te comportai si cu jucatorii mei ca ii injurai de morti si dadeai cu cheat-uri fiind web developer trebuia sa dai dovezi de seriozitate si esti doar un copil. Cand iti spuneam sa faci ceva ti se lua curentul sau te apucai de alt panel de la 0 de fiecaredata.

prietene, iti dai seama ca e logic sa ti se ia curentul avand in vedere ca e asa de utilizat, ti-am propus sa incepem panel de la 0, ai zis nu, am zis ok, arata de cate ori am zis eu sa incep de la 0. am zis o singura data, din pozele alea reiese ca nu am facut eu ceva din ce mi-ai spus tu? lmao

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, consty a spus:

prietene, iti dai seama ca e logic sa ti se ia curentul avand in vedere ca e asa de utilizat, ti-am propus sa incepem panel de la 0, ai zis nu, am zis ok, arata de cate ori am zis eu sa incep de la 0. am zis o singura data, din pozele alea reiese ca nu am facut eu ceva din ce mi-ai spus tu? lmao

pai eu ti-am dat dovezi ca nu te-ai tinut de treaba, da-mi dovezi ca nu v-am facut plata fiindca nu v-ati tinut de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...