Jump to content

Recrutez - Team


speedy29
 Share

Recommended Posts

  1. Username: Speedy29
  2. Vârstă: 20
  3. Ce recrutezi?: Team pentru a lucra impreuna la un proiect.
  4. Ce oferi în schimb: Grade + bani
  5. Detalii de contact: Speedy29#5782 sau pm aici
  6. Alte precizări: Nu am nevoie de copii. Toti cei care vor sa mi alature,trebuie sa aiba un istoric pozitiv pe leaks.
    Detin domeniu .ro  + host samp. Toate vor fi platite de mine in continuare.
Link to comment
Share on other sites

Nu recomand, m-am bagat in proiect cu el, zise ca e destul de ok gm-ul iar peste noapte ma trezesc cu datele schimbate + un mesaj de genul image.thumb.png.7115abacc611b7e17b7667261bce2703.png

=))) cam nesimtire zic eu, macar daca ma anuntai dinainte, oricum nesimtire mare in romania. Detin un gamemode ce are la baza framework-ul de job-uri de la bigzone / og-times, ceea ce l-a facut pe baiatu nostru sa creada ca gm-ul este la baza un bigzonar =))))) cand de fapt e un saints optimizat. Succes cu recrutarea, poate gasesti vreun prost 

Edited by Wildo
Link to comment
Share on other sites

Ti-am dat acces la date 🙂 apoi nu ai mai rasp in joc, faceai 1vs1 cu prietenul tau 🙂 nu de asta te-am cautat . + Ca nu agreez gm-ul bigzone, sau cele copy+paste din ele :). Sa ai o zi buna!

Edited by speedy29
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, speedy29 said:

Ti-am dat acces la date 🙂 apoi nu ai mai rasp in joc, faceai 1vs1 cu prietenul tau 🙂 nu e asta te-am cautat . + Ca nu agreez gm-ul bigzone, sau cele copy+paste din ele :). Sa ai o zi buna!

Am scris clar ca testam sistemul de war, esti total paralel cu asta =))) Aveam acces la date apoi ai schimbat datele fara sa ma anunti macar.

Link to comment
Share on other sites

Se vede clar in screenshot cand ti-am zis ca testez sistemul de war, esti penibil =))))))) oricum nu mai dau importanta acestui subiect, cam penibil sa-ti deschizi server de samp cu nume de program de inregistrare "FRAPS" =))))

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, Wildo a spus:

Nu recomand, m-am bagat in proiect cu el, zise ca e destul de ok gm-ul iar peste noapte ma trezesc cu datele schimbate + un mesaj de genul image.thumb.png.7115abacc611b7e17b7667261bce2703.png

=))) cam nesimtire zic eu, macar daca ma anuntai dinainte, oricum nesimtire mare in romania. Detin un gamemode ce are la baza framework-ul de job-uri de la bigzone / og-times, ceea ce l-a facut pe baiatu nostru sa creada ca gm-ul este la baza un bigzonar =))))) cand de fapt e un saints optimizat. Succes cu recrutarea, poate gasesti vreun prost 

bigzone nu tot de la saints a plecat?

 

Doamne ajuta!

image.png.b0fd17307a87063f14207dab7b98e7d9.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...