Jump to content

Miracol in celula 7 - 2020


essex
 Share

Recommended Posts

  •  Numele filmului/serialului: Miracol in celula 7
  •  Genul: Drama
  •  Prezentarea actiunii pe scurt: Filmul Miracol în celula 7 spune povestea lui Memo și a fiicei sale, Ova. Memo este un tată care suferă de dizabilități intelectuale, însă asta nu-l împiedică cu nimic să-i poarte fiicei lui o iubire aparte și să creeze o relație specială între ei doi. Viața lor era fericită împreună. Însă fericirea lor e destrămată cu o lovitură de ciocan în momentul în care Memo este condamnat pentru o crimă pe care nu a comis-o.
  •  Trailer:
  •  Alte precizari: Mie mi-a placut foarte mult, este o poveste foarte emotionanta si dramatica si chiar il recomand sa il vedeti, chiar daca este turcesc, este unul reusit. Il gasiti pe Netflix la o calitate exceptionala.

 

6BHvC.gif.b3b68ca49496ac435560a60fcf91669d.gif

 

Link to comment
Share on other sites

L-am vazut dupa ce mi-ai spus si tu sa ma uit, iubire, super film. Recomand la toti sa va uitati, e un film emotionant, cu actori buni. Probabil filmele de drama nu vor mai fi la fel dupa ce il veti viziona pe acesta. 

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

La 13.04.2020 la 23:59, essex a spus:
  •  Numele filmului/serialului: Miracol in celula 7
  •  Genul: Drama
  •  Prezentarea actiunii pe scurt: Filmul Miracol în celula 7 spune povestea lui Memo și a fiicei sale, Ova. Memo este un tată care suferă de dizabilități intelectuale, însă asta nu-l împiedică cu nimic să-i poarte fiicei lui o iubire aparte și să creeze o relație specială între ei doi. Viața lor era fericită împreună. Însă fericirea lor e destrămată cu o lovitură de ciocan în momentul în care Memo este condamnat pentru o crimă pe care nu a comis-o.
  •  Trailer:
  •  Alte precizari: Mie mi-a placut foarte mult, este o poveste foarte emotionanta si dramatica si chiar il recomand sa il vedeti, chiar daca este turcesc, este unul reusit. Il gasiti pe Netflix la o calitate exceptionala.

foarte bun

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...