Jump to content

Topic Motivational Leaks


PORO
 Share

Recommended Posts

Foarte multi dintre tinerii de pe  internet intampina diverse probleme, de la dragoste la anturaj, iar acest topic este facut cu scopul de a ajuta cu un sfat BUN SI BENEFIC persoana respectiva!

Asa ca daca ai o problema si nu ii gasesti raspunsul descrie-ti problema  pe intelesul tuturor si o sa incercam sa iti raspundem in cel mai bun mod posibil pentru a te ajuta sa treci peste "problema" pe care o ai!

 

Moderator Edit: Daca scrieti mesaje de genul: bravo mane, esti tare, nice etc. o sa fiti sanctionati! Cum a spus si PORO, doar va spuneti problema si asteptati un raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Bunicamea l-a dezmostenit pe taicamiu, acum tot este al meu. L-am dat afara, dar inca ma deranjeaza si pe mine, si pe ea. Are inchisoare cu suspendare 2 ani si jumatate, a incalcat si ordinul de protectie fata de locuinta mea si de bunica mea, ceea ce se traduce in inca cativa ani cu executare. Nu stiu ce sa fac cu el, ca bataia este degeaba (am incercat), si acum, in Mai trebuie sa prelungesc ordinul acesta. Nu stiu cum sa fac sa nu mai vina aici, dupa ce trece ordinul acesta, poate venii, inca are buletinul pe adresa mea. Daca stiti vre-o solutie sau ceva, sunt deschis.

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

Acum 22 ore, Alexandru1337 a spus:

Bunicamea l-a dezmostenit pe taicamiu, acum tot este al meu. L-am dat afara, dar inca ma deranjeaza si pe mine, si pe ea. Are inchisoare cu suspendare 2 ani si jumatate, a incalcat si ordinul de protectie fata de locuinta mea si de bunica mea, ceea ce se traduce in inca cativa ani cu executare. Nu stiu ce sa fac cu el, ca bataia este degeaba (am incercat), si acum, in Mai trebuie sa prelungesc ordinul acesta. Nu stiu cum sa fac sa nu mai vina aici, dupa ce trece ordinul acesta, poate venii, inca are buletinul pe adresa mea. Daca stiti vre-o solutie sau ceva, sunt deschis.

Salutare daca intr-adevar ai probleme cu el, ai dovezi din punct de vedere legal poti merge la Politia Judeteana de care apartii tu sau la parchet si cu documentele care atesta faptul ca el nu are voie sa se apropie de voi, hotararea judecatoreasca, mergi si mai faci o plangere prin care spui cele intamplate, si iti garantez ca daca ai dovezile bune, + hotararea judecatoreasca o sa aiba direct cu executare + coada pe care a primit-o in prima instanta!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...