Jump to content

Parere - Etrion.ro


Blaw
 Share

Recommended Posts

o parere sincera..

Este bine aranjata structura, mai aveti de lucrat binisor pe partea de design.

de facut ceva mai unic, nu ca pe toate forum-urile 🙂 

in rest e ok.

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

  • Ambassador
Acum 1 oră, Kramppers a spus:

te stiam mai in stare ba sharosky

momentan, numa atat am putut face avand pc-ul in niste batalii cu "corona". totusi niste propuneri care ne-ar ajuta? 🙂

Acum 1 oră, K1nG a spus:

o parere sincera..

Este bine aranjata structura, mai aveti de lucrat binisor pe partea de design.

de facut ceva mai unic, nu ca pe toate forum-urile 🙂 

in rest e ok.

niste propuneri care ne-ar ajuta? 🙂

// Vreau sa le multumesc tuturor care au de gand sa posteze niste idei aici sau pe forum la ei.

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca mi-ai spart contu, pe care am luat amandoi promovare de la xpaulftw si acel copil avea parola la fel pe toate serverele, o sa fiu cinstit, imi place forumu, dar in rest, ca persoane, sunteti 0, mai ales consty ala care imi era web developer, si-a facut sub user ascuns, si v-ati dat bombardierii pe degeaba, va tzuc si va iubesc, de la moa aveti un 5 pentru forum

Link to comment
Share on other sites

  • Ambassador
Acum 2 ore, KiNGAleksandruAdv a spus:

Avand in vedere ca mi-ai spart contu, pe care am luat amandoi promovare de la xpaulftw si acel copil avea parola la fel pe toate serverele, o sa fiu cinstit, imi place forumu, dar in rest, ca persoane, sunteti 0, mai ales consty ala care imi era web developer, si-a facut sub user ascuns, si v-ati dat bombardierii pe degeaba, va tzuc si va iubesc, de la moa aveti un 5 pentru forum

Multumesc de parerea sincera despre forum, consty nu stiu ce cauta in feedback-ul tau atat timp cat el nu este in comunitate.

//up

Edited by sh4rosky

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, KiNGAleksandruAdv said:

Avand in vedere ca mi-ai spart contu, pe care am luat amandoi promovare de la xpaulftw si acel copil avea parola la fel pe toate serverele, o sa fiu cinstit, imi place forumu, dar in rest, ca persoane, sunteti 0, mai ales consty ala care imi era web developer, si-a facut sub user ascuns, si v-ati dat bombardierii pe degeaba, va tzuc si va iubesc, de la moa aveti un 5 pentru forum

Consty nu are grad la noi pe Etrion. Suntem amici si atat. Nu eu ti-am spart contu sau ce zici acolo, un player a zis ca are admin la tine pe server si poate da ban cu numele nostru, si am zis ok, nu mai arunca cu baliverne te rog frumos.

 

Up ! multumim pentru feedback !

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...