Jump to content

[DELETED]Vand bugged de la 0 (neterminat)


ReloadRETIRED
 Share

Recommended Posts

  1. Username:Reload
  2. Varsta: am o varsta buna
  3. Ce vinzi?: gamemode bugged de la 0
  4. Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: oricine stie asta, ofer in privat.
  5. Pret: negociabil, accept si avere blue.
  6. Detalii de contact: betoniera#1755
  7. Alte precizari: este neterminat gm-ul, dar mai ofer servicii scripting dupa cumparare.
  8. La el mai lipseste hunger games-ul, cateva comenzi la sistemul de house, mai lipsesc 24/7,gun si cateva la bizz, dar poate le voi face.
Edited by Reload
Link to comment
Share on other sites

ar trebuii sa pui niste poze sau ceva + o dovada ca tu chiar il ai, 95% din acest forum probabil nici nu stiu despre gm tau cum spui tu, vrem si noi niste poze, cum vrei sa vinzi ceva fara poze , fara o prezentare fara nimic ?

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Blaw said:

ar trebuii sa pui niste poze sau ceva + o dovada ca tu chiar il ai, 95% din acest forum probabil nici nu stiu despre gm tau cum spui tu, vrem si noi niste poze, cum vrei sa vinzi ceva fara poze , fara o prezentare fara nimic ?

stie tot forumul ca am bgged de la 0 iti dau si video, poftim

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Blaw said:

ar trebuii sa pui niste poze sau ceva + o dovada ca tu chiar il ai, 95% din acest forum probabil nici nu stiu despre gm tau cum spui tu, vrem si noi niste poze, cum vrei sa vinzi ceva fara poze , fara o prezentare fara nimic ?

@ReloadAi 24 de ore sa editezi topicul, in caz contrar, il voi sterge.

 

6BHvC.gif.b3b68ca49496ac435560a60fcf91669d.gif

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...