Jump to content

[DELETED]Freeze cand se termina benzina


Pingso
 Share

Recommended Posts

Salut, am si eu un bug pe gamemodeul HPQ123, jucatorii se plimba cu masina si cand se termina benzina iei ia freeze in masina si adminii trebuie sa le acorde /unfreeze, daca stie careva rezolvarea sa mi-o dea aici sau sa-mi dea mesaj pe discord. Pingso#9204, va rog!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Blaw said:

De ce sa ti-o dea lumea? aici doar se spune cum sa o rezolvi, nu sa iti dea codu deja facut, ai server de 80 de playeri si nu ai un amarat de scripter?

las-o balta bro =))) n-are rost sa te complici =]]]]]]]]]]]]]

ON: arata-ne codul.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Pingso said:

Am rezolvat oricum, scripterul nu era online si ma gandeam ca probabil nu stie. 80 online cand nu dam bonus*, cand dam bonus 100 🙂

RPG.REDTIMES.EU

da, 80 online cu bonus de inceput 500kk + ca da-ti bonus inca 500kk si va da-ti mari, uitati-va la mine, cu bonus de 50k si 5 rp-uri, 100 on, cu gamemode lucrat nu luat dupa net editat numele si pus pe host 😘

 

 

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, Blaw a spus:

da, 80 online cu bonus de inceput 500kk + ca da-ti bonus inca 500kk si va da-ti mari, uitati-va la mine, cu bonus de 50k si 5 rp-uri, 100 on, cu gamemode lucrat nu luat dupa net editat numele si pus pe host 😘

 

 

 

Acum 10 ore, Blaw a spus:

da, 80 online cu bonus de inceput 500kk + ca da-ti bonus inca 500kk si va da-ti mari, uitati-va la mine, cu bonus de 50k si 5 rp-uri, 100 on, cu gamemode lucrat nu luat dupa net editat numele si pus pe host 😘

 

 

pentru inceput unde dau eu bonus 500kk? daca bonusul de inceput este mai mare nu inseamna ca la bonusuri dau multi, si daca ai o data 100 online nu trebuie sa te lauzi, constant vad ca ai 40-50 online ceea ce nu e foarte wow in 2020. eu serverul il am din 2018, eu nu cred ca tu peste 2 ani vei mai avea serverul online, domnule Blaw, ai avut zeci de servere cu zeci de denumiri, bravo tie. + nu inteleg care este treaba ta ce gamemode am, ce bonusuri dau, bravo tie, nu ma intereseaza de sv tau.

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, Blaw a spus:

da, 80 online cu bonus de inceput 500kk + ca da-ti bonus inca 500kk si va da-ti mari, uitati-va la mine, cu bonus de 50k si 5 rp-uri, 100 on, cu gamemode lucrat nu luat dupa net editat numele si pus pe host 😘

 

 

+ un server nu cred ca o sa tina cu un owner "agramat" sa spunem asa, deja ai spus cateva propozitii si deja ai inceput cu greseli gramaticale. dati*, daca mai vorbesti putin o sa ai zeci de greseli, cred.

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, Blaw a spus:

da, 80 online cu bonus de inceput 500kk + ca da-ti bonus inca 500kk si va da-ti mari, uitati-va la mine, cu bonus de 50k si 5 rp-uri, 100 on, cu gamemode lucrat nu luat dupa net editat numele si pus pe host 😘

 

 

poate dai tu bonus de 50k, dar eu nu stiu daca infernusul la tine este 800kk in ds si stockul este foarte rar, iar daca-l iei full de la alti jucatori ajunge la 5kkk, este o economie MARE!

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Pingso a spus:

poate dai tu bonus de 50k, dar eu nu stiu daca infernusul la tine este 800kk in ds si stockul este foarte rar, iar daca-l iei full de la alti jucatori ajunge la 5kkk, este o economie MARE!

si sa nu uitam, la ora asta ai 30 online dintre care 10 in staff 🙂 (exemplu: crowland sa aiba 300 online si 100 jucatori sa fie admini/helperi 🙂)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...