Jump to content

Mod de joc - B-zone 95%


anshtek
 Share

Recommended Posts

Salut!

Am inceput de anul trecut să lucrez la acest gamemode, am inceput de la gamemode-ul lui Edison, nu mai rețin sincer tot ce am adăugat, vă voi enumera doar câteva chestii:

-Rezolvate majoritatea bug-urilor care erau(Sloturi Vehicule, Dealership, etc.)

-Rescris sistemul de factiuni, 25 in total(fiecare factiune in parte este identică B-zone, comenzi, culori, etc, adminii le pot edita in detaliu, nume, coordonate, culoare, skin-uri etc, pentru lideri: /factionmenu, optiuni foarte interesante)/comanda /members rescrisă, acum functioneaza corect si pentru jucătorii offline

-A fost adăugat un sistem de votare identic B-zone(/answers, /clearvote,  /addanswer,  /setquestion, /startvote, /stopvote, /answer)

-Design-ul serverului a fost modificat, foarte asemănător B-zone

-Dealership identic B-zone, cu comenzile necesare

-Sistem de licitatii perfect functional, in weekend-uri bunurile jucătorilor inactivi sunt scoase automat la licitatie, de asemenea se poate incepe o licitatie prin comanda /auction

-Sistem de war identic B-zone, turf-uri in toate cele 3 orase, perfect functional pentru toate mafiile, 9 la număr

-Adăugat un sistem de management pentru staff (/apanel), la fel ca si comanda members in mare parte, se poate modifica orice detaliu al Liderilor, Adminilor si Helperilor

Cu sigurantă veti descoperii mai multe in gamemode:

Virustotal: https://www.virustotal.com/gui/file/0e82aea97430520869b09802b9461ca753164bf5ce3da7aec558816385f394a7/detection

Download: http://www.girlshare.ro/3769874385.2

Credits: Alex_Alexandru de pe alta comunitate.

Editori: anshtek , CristiPvP.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...