Jump to content

Recrutez Scripter Pawno & PhP / Echipa


Blu3HaSky
 Share

Recommended Posts

  1. Username: Blu3HaSky
  2. Vârstă: 23
  3. Ce recrutezi?: Scripter si Echipa 
  4. Ce oferi în schimb: Date FTP , Administrator , Admin+
  5. Detalii de contact: Blu3HaSky#9455 
  6. Alte precizări: Hei hei hei ! Noroc leaks, nici eu nu sunt sigur ,daca va ma fi ceva de el ...dar Luna asta ma gandeam : Baa , pe samp au fost momente bune , pacat ca s-au dus ! Si cum lucrurile bune nu dureaza mult , m-am gandit sa re-deschid un Server vechi , gen un Godfather dar updatat cu update-urile din zilele de azi ! Nu o sa fie orice godfather de pe net , sa zic , am avut numai tester 30 on la un sv iar la altul..ei binee...au fost multe luni bune ! Sa revenim , caut un SCripter ba chiar 2 care e mai bun ramane de vazut,daca vor sa colaboram ..colaboram , echipa de testeri ( Admin max. 2 )....Tin sa mentionez ca sunt jucator vechi am jucat pe gfzone , famzone , quitzone , vibeplay,pro-gaming,pronion ..deci as vrea sa re-aduc unele persoane de aici ! Hostul nu e luat ,il pot lua si de maine , faza e vreau mai intai sa gasesc un scripter bun , care sa stie ce e PAWNO ! Multumesc, Vorbim privat sau discord pentru alte detalii amanuntite ! Rog seriozitate ! 

Edit ON : Sunt deschis la sugestii si vor fi luate in considerare de cele mai multe ori ! 

Edited by Blu3HaSky

3Z2k1qX.png

SkSMl36.png

dZpqBID.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 ore, Blu3HaSky a spus:
  1. Username: Blu3HaSky
  2. Vârstă: 23
  3. Ce recrutezi?: Scripter si Echipa 
  4. Ce oferi în schimb: Date FTP , Administrator , Admin+
  5. Detalii de contact: Blu3HaSky#9455 
  6. Alte precizări: Hei hei hei ! Noroc leaks, nici eu nu sunt sigur ,daca va ma fi ceva de el ...dar Luna asta ma gandeam : Baa , pe samp au fost momente bune , pacat ca s-au dus ! Si cum lucrurile bune nu dureaza mult , m-am gandit sa re-deschid un Server vechi , gen un Godfather dar updatat cu update-urile din zilele de azi ! Nu o sa fie orice godfather de pe net , sa zic , am avut numai tester 30 on la un sv iar la altul..ei binee...au fost multe luni bune ! Sa revenim , caut un SCripter ba chiar 2 care e mai bun ramane de vazut,daca vor sa colaboram ..colaboram , echipa de testeri ( Admin max. 2 )....Tin sa mentionez ca sunt jucator vechi am jucat pe gfzone , famzone , quitzone , vibeplay,pro-gaming,pronion ..deci as vrea sa re-aduc unele persoane de aici ! Hostul nu e luat ,il pot lua si de maine , faza e vreau mai intai sa gasesc un scripter bun , care sa stie ce e PAWNO ! Multumesc, Vorbim privat sau discord pentru alte detalii amanuntite ! Rog seriozitate ! 

Edit ON : Sunt deschis la sugestii si vor fi luate in considerare de cele mai multe ori ! 

Bafta cu server-ul, insa gf ul nu prea mai prinde, iti recomand un RPG cu sistemele vechi.

Link to comment
Share on other sites

On 3/15/2020 at 10:34 AM, st0ry1337 said:

Bafta cu server-ul, insa gf ul nu prea mai prinde, iti recomand un RPG cu sistemele vechi.

tot aia ...nu va fi gf suta la suta va fi 60 la suta rpg 40 la suta gf sa zic ....nu as face rpg cu gm-urile astea de pe net ..probabil as lua update-uri din ele ..asta e alta treaba ! 

 

up up up 

3Z2k1qX.png

SkSMl36.png

dZpqBID.png

Link to comment
Share on other sites

#UP RECRUTEZ TESTERI + ECHIPA ( CINE DORESTE ) 91.233.190.167:7777

Cum server-ul a prins un oarecare contur avem nevoie de cineva care sa lucreze alaturi de noi, sa testeze, eventual sa sugereze si intre timp sa invete absolut toate detaliile despre server. Aceste persoane, in prealabil, vor face parte din echipa staff la deschiderea serverului. Eu si cu scripterul avem varste mature de 23+ ! 

Tocmai o sa refac un trailer ca acesta de mai jos ↓

 

 

3Z2k1qX.png

SkSMl36.png

dZpqBID.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salutare lume ! Caut un partener 16 17+ Ca scripter ! Inca se cauta ...am server-ul de 2 luni de o luna jumate am lucrat ceva la server cu un scripter insa ,nu mai da niciun semn , sper sa nu aibe covidu asta :) :( ! 

Tin sa reamintesc ca am mai avut server deschis , si vreau sa re-aduc jucatori vechi si maturi pe server ,dar fara o echipa de nadejde niciodata nu poate functiona o masina nu ? ...Server-ul as crede dupa mine ca e 60 la suta in proportie gata !As vrea sa fac nebunii dar as avea nevoie de un scripter bun  ! Multumesc Leaks 

3Z2k1qX.png

SkSMl36.png

dZpqBID.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...