Jump to content

UserPanel - Bluffs v3


TheRexAdv
 Share

Recommended Posts

  1. Username: DenisAdv
  2. Creator (sau editor): wcode, Skillz, Eu.
  3. Poze/Video în care îl prezinți: nu am mai stat sa fac poze si deastea dar va las un link sa il vedeti cum arata http://wcode.ro/demo/bb/
  4. Link Virustotal:
    This is the hidden content, please
  5. Link download (cu hide): 
    This is the hidden content, please
  6. Alte precizări: Acest panel este "Panel wcode #3" care desigur este versiunea mai protejata, acest panel a fost cumparat de mine de la Skillz care acesta il cumparase de la wcode, acesta fiind creatorul, eu am luat o teapa de la domn-ul STAR. cu acest panel ca imi da 5-10 euro paypal sa il fac compatibil cu baza de date bluffs, l-am facut iar cand a fost sa fie sa-mi dea banuti el mi-a dat block si ma injurat,
    Am toate dovezile necesare care arata asta, l-am postat acum deoarece atunci se rugase sa ii fac compatibil panelu' postat de mine, adica versiunea asta. Succes.
Edited by DenisAdv
Link to comment
Share on other sites

Problema este urmatoarea.

Ti-am spus ca iti dau 10 euro sa mi-l faci compatibil.

Nu ai facut asta, tu din contra mai rau l-ai stricat, si a trebuit sa cumpar altul de la wcode pentru al face compatibil eu.

Esti doar un copil fara intelectualitate, care face bani pe spatele copiilor de sub 14 ani si minte in ultimul hal.

Cu stima, STAR, detinator moontime.ro

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, NEKiSTAR said:

Problema este urmatoarea.

Ti-am spus ca iti dau 10 euro sa mi-l faci compatibil.

Nu ai facut asta, tu din contra mai rau l-ai stricat, si a trebuit sa cumpar altul de la wcode pentru al face compatibil eu.

Esti doar un copil fara intelectualitate, care face bani pe spatele copiilor de sub 14 ani si minte in ultimul hal.

Cu stima, STAR, detinator moontime.ro

nu-mi pasa de parerea ta, si app daca zici ca l-ai cumparat de la wcode dc e pe net acel panel ? :)) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...