Jump to content

[DELETED]Charged Romania


577777
 Share

Recommended Posts

Salutare cititorule! Probabil cativa din voi stiti deja de comunitatea charged, avand in vedere ca original a fost fondata de @Emrys. Daca nu, am sa va spun pe scurt in ce consta comunitatea si ce planuri avem pe viitor.

Am spus mai sus ca original comunitatea a fost fondata de @Emrys anul trecut, dar nu a avut un succes care sa explice continuarea dezvoltarii acesteia. Ne-am decis sa o redeschidem axandu-ne pe jocurile din franciza Counter Strike, in special Global Offensive si 1.6. 

Comunitatea are o echipa administrativa bine pusa la punct, ordonata si serioasa. Membrii 'cheie' sunt @Ceyandme, @Emrys si @Alexandru1337

Severe. Pentru moment avem un server de Counter Strike: Global Offensive cu modul de joc 'competitive' si unul tot pe GO cu modul de joc 'surf'. In dezvoltare este si serverul de SA:MP care este scriptat de la 0.

Scripturile de pe ambele servere de Counter Strike sunt facute de @Ceyandme.

Pe comunitate este un giveaway activ cu un cont de GTA V, detalii pe site(click) si este activa si o sesiune de recrutare staff(click).

Unde ne gasiti?:

Acestea fiind spuse, speram sa ni te alaturi in aceasta aventura si sa te distrezi.

Edited by Alexandru1337

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nu e rau ! Multa bafta cu acest proiect

PAWNO SCRIPT / AJUTOR 

SKINS SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

DMV SYSTEM BY ELTANDREI >> CLICK <<

>>Ajutor legate de probleme scripting ofer doar pe forum.

>>Pentru anumite servicii/sisteme ma puteti contacta pe discord.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...