Jump to content

Tepar - King AleksandruAdv


Blaw
 Share

Recommended Posts

On 2/20/2020 at 10:55 PM, Allxseiggen said:

Persona-l nu-l cunosc, dar de ce ai făcut tu Blaw topicul? Tot aia e, doar că clientul său putea să vină cu mult mai multe dovezi impotriva sa.

Cu mai multe dovezi nu as avea de ce, pentru ca toți îl știu pe acest “Developer/scripter”. Doar am prezentat un caz real și nu mai vreau sa se întâmple altcuiva și punct. NU MAI APELAȚI LA EL! PE LÂNGĂ FAPTUL CA NU FACE NIMIC BINE, TE MAI ȘI ÎNJURĂ. NU RECOMAND!

 

Link to comment
Share on other sites

Salut, este adevarat tot ce ai spus, nu imi place sa ma bag in seama dar nu suport 'smardoi online'. Imi pare rau de Anuraki ca este un om minunat, si 'smardoiul asta online' propun sa ii cumparam niste lumanari de 5 euro si sa ii trimitem prin posta. image.png.f24b0277ce85a1e28bd5051da495f4eb.png

Edited by Blaze
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Blaze said:

Salut, este adevarat tot ce ai spus, nu imi place sa ma bag in seama dar nu suport 'smardoi online'. Imi pare rau de Anuraki ca este un om minunat, si 'smardoiul asta online' propun sa ii cumparam niste lumanari de 5 euro si sa ii trimitem prin posta. image.png.f24b0277ce85a1e28bd5051da495f4eb.png

respect fratele meu! grad de smecher, are 15 anisori.. saracutul

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Allxseiggen said:

Poti face si acolo, însă de ce rivală? Tot din aceeași țară sunteți :))

nu imi venise alt termen sa spun, ca daca zic numele nu vreau sa iau warn sau ceva :))

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

  • Matt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...