Jump to content

Tepar - King AleksandruAdv


Blaw
 Share

Recommended Posts

Ma asteptam si sa se ajunga la asa ceva din partea lui, si el e scripter de incredere boys.

Vrajeala si harababura, bine ca ai facut topic sa vada mucosi cine e pulalau asta.

Un stramb ce are 2 picioare si a vazut tutoriale pe net cu scripting.

EDIT: operatorii ternari do you remember Aleksandru? =)))))))))))))

 

Edited by TreflA

 

 

                                                                       DBl3p.gif

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, TreflA said:

Ma asteptam si sa se ajunga la asa ceva din partea lui, si el e scripter de incredere boys.

Vrajeala si harababura, bine ca ai facut topic sa vada mucosi cine e pulalau asta.

Un stramb ce are 2 picioare si a vazut tutoriale pe net cu scripting.

EDIT: operatorii ternari do you remember Aleksandru? =)))))))))))))

 

bro ce tutoriale ca nu stie sa faca nimic.. 

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

Nu ai ce dovezi sa pui ma prostule, eu ți-am cerut sa faci panel compatibil cu baza mea, tu ai pus alta baza, asta a fost singura condiție, ti-am și zis ca am modificari in a mea. Pentru 5 euro ai preferat sa te faci de ras, ca esti tu mare scripter, mare Developer..Ce pula mea 7 ani de pawno? Despre ce vorbești? Ca tu ai 15 ani.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Allxseiggen said:

Persona-l nu-l cunosc, dar de ce ai făcut tu Blaw topicul? Tot aia e, doar că clientul său putea să vină cu mult mai multe dovezi impotriva sa.

Am vrut sa postez eu deoarece m-a enervat mult copilasu asta si i-am spus si lui Anuraki (cel de a luat teapa) ca eu consider ca am o influenta mai mare.

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

  • Manager
11 hours ago, TreflA said:

Ma asteptam si sa se ajunga la asa ceva din partea lui, si el e scripter de incredere boys.

Vrajeala si harababura, bine ca ai facut topic sa vada mucosi cine e pulalau asta.

Un stramb ce are 2 picioare si a vazut tutoriale pe net cu scripting.

EDIT: operatorii ternari do you remember Aleksandru? =)))))))))))))

 

Nu ești mai presus, am înțeles ca imi prezinți gamemode-ul ca fiind al tau.

Ontopic: Așteptați un răspuns, nu mai e sens să lăsăm toți câte un comentariu. Cine mai are dovezi le poate posta, restul stăpâniți-va.

Link to comment
Share on other sites

Bă sincer chiar mă așteptam să se întâmple ceva de genu cu specimenu ăsta.Omu se crede buricu pământului, începe să înjure și să auto-caracterizeze persoane, pe care nici măcar nu le cunoaște.Și o zic din experiența mea.Nu mai am pozele deoarece a fost banat pe serverul respectiv de discord, până când se luase în gură cu fondatoru de acolo =)).

Însă nu cred că e nevoie de poze, mulți îî cunoaștem caracterul(sper).

Link to comment
Share on other sites

  • Matt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...