Jump to content

Tepar - King AleksandruAdv


Blaw
 Share

Recommended Posts

  1. Username-ul tău: Blaw
  2. Username-ul celui reclamat: @AleksandruAdv
  3. Detalii: o sa va zic mai jos
  4. Dovezi (screenshot-uri, video-uri): tot mai jos
  5. Alte precizări: tot mai jos

 

  1. Salut lume, nu prea imi place mie sa bag lumea in seama, dar deja copilu asta este o suferinta.
  2. Eu am un client ce l-a platit sa ii modifice un panel, el dandu-se web developer fiind paralel cu ce se intampla.
  3. Am sa va pun aici ce zice clientul meu, Anuraki.

"Aveti aici in ss cum AleksandruAdv, copil de 15 ani, se f*te in cur pentru 5 euro, mare developer care e paralel, l-am rugat sa imi configureze panel pe baza mea de date si el a facut pe baza lui, si dupa zice ca de ce am sters baza+ cum ma pune sa il caut pe LeXus ca sa se roage de el sa se intoarca scripter pe SINNED. NU RECOMAND! "

SS-urile !

2.PNG

aici spunand ca baza lui Anuraki merge pe respectivu panel

 

3.PNG

aici omu meu ii spune ca e o problema la panel, el spune ca se apuca pe eclipsed

 

 

4.PNG

aici se enerveaza ca i-a sters baza, omu in loc sa faca baza lui Anuraki compatibila cu acel panel, el pune baza lui care era compatibila cu panel-ul, dar nu in totalitate cu gm-ul.

5.PNG

Aici, se roaga sa contacteze pe unu "LeXuS" ca sa revina in proiect, ala l-a scos ca se vedea ca e pizda de copil.

6.PNG

aici nu am de explicat.

Capture.PNG

asta fiind eu, cu cateva ore inainte sa inceapa marele "aleksandruadv" sa "dezvolte" panel-ul respectiv.

Screenshot_20200218-154210_Discord.jpg

 

 

Acuma, omu s-a futut in cur pentru 5 euro paysafe. In + pe grupul de discord a lui Anuraki a inceput sa spuna ca e buguit discordu ala si ca sa intre la el pe grupu de discord toata lumea ca ne mutam acolo. Pe langa ca i-a dat teapa, nu a fost multumit doar atat.

 

Alt lucru: I-am spus ca nu se vad pickup-urile din joc, el mi-a raspuns deoarece esti in VW, well, ca esti in vw sau ca nu esti, tot trebuie sa arate, la care omu imi raspunde:

 

image.png.b42ef356f245176b932f4ae0a0dbac16.png

 

"hai s nu bos".

 

Also, am mai vazut ca omu in fiecare topic scrie numai tampenii, ba isi spune "king" cand schimba o culoare la un text sau cand copie o comanda dintr-un gm in altul.

 

Dupa poza lui de profil, puteti vedea ca omul se crede intr-o mafie, ca e superior la anii lui si ca daca a scris K in loc de X/C in Alexandru si ca si-a pus "Adv" in nume, gata omu e pericol, nu te pune cu el ca iti baga "hec" in panel

 

Si mai de mult, imi intra la mine pe grupu de discord si spune "vezi ca ai uitat sa-mi dai vip" eu raspunzand "te cunosc?" si el spunandu-mi inapoi "du-te-n pula mea de necunoscut" ca na, nu ai ce sa faci..

 

Oricum, nu va recomand nici sa cumparati, dar nici sa descarcati nimic de la el, daca va umbla in gm, din 5 bug-uri se fac 10.

 

Daca aveti alte dovezi sau lucruri despre el, lasati mai jos iar eu le voi pune in topic.

 

Felicitari, ai facut 5 euro, iti platesti hostu samp pe 2 luni ❤️

Edited by Blaw
FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

Mi-a trimis si @dustyhawk niste poze cu king aleksandruadv.

 

aici se poate incadra la ce am spus mai sus despre gradul pe discord:

unknown.png?width=161&height=473

 

iar asta se poate incadra la "ca se crede mafiot":

unknown.png

 

image.png.74412e94c18f231c4ac050bc7944fda3.png

 

Cine mai are poze, sa mi le trimita

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

Condiția pentru acei 25 de lei au fost: sa fac compatibil panel ul lui loly cu gamemode ul lui, ce-am facut eu: m am dus scripter la ei, fără niciun ban, le am montat panel ul, si gamemode ul, am luat acces la respectiva adresa de ip pentru a monta panelu, ce au facut ei ? AU STERS BAZA, GAMEMODE UL RULA SUPERB, PANELU LA FEL, EI AJ ȘTERS BAZA BA CE IMBECILI IN PULA MEA, bun, si dupa Aleksandru e tepar, pai nu mg asa ca am dovezi. Le postez imediat, bagamias pula n gura voastră de trogloditii de copii.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, AleksandruAdv said:

Condiția pentru acei 25 de lei au fost: sa fac compatibil panel ul lui loly cu gamemode ul lui, ce-am facut eu: m am dus scripter la ei, fără niciun ban, le am montat panel ul, si gamemode ul, am luat acces la respectiva adresa de ip pentru a monta panelu, ce au facut ei ? AU STERS BAZA, GAMEMODE UL RULA SUPERB, PANELU LA FEL, EI AJ ȘTERS BAZA BA CE IMBECILI IN PULA MEA, bun, si dupa Aleksandru e tepar, pai nu mg asa ca am dovezi. Le postez imediat, bagamias pula n gura voastră de trogloditii de copii.

handicapatule, AI PUSA BAZA ALTUI GAMEMODE, BAZA ACEEA NU ERA 100% COMPATIBILA CU GAMEMODE-UL LUI. Altii pentru 25 de lei fac sisteme de te admiri, tu cu 25 de lei nu ai fost in stare sa schimbi niste coduri intr-un panel. Si tu te-ai oferit scripter :)))

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

  • Manager

Alexandre, nu esti in Scarface, nu ești Tony Montana si nu-i mai copia caracterul 😂. Înjuri ca ultimul prost când n-ai argumente sau când cineva îți demonstrează că ai greșit. Nu suntem impresionați de vorbele tale mărețe mai degrabă amuzați. 

Link to comment
Share on other sites

  • Matt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...