Jump to content

[DELETED]VAND - PACHET COMUNITATE (OFERTA)


Blaw
 Share

Recommended Posts

Up

OFERTA LA SERVERELE DE CS 1.6

HOST 32 DE SLOTURI / PORT 27015 / DownloadURL

PRET : 2 eur/ lunar + daca aveti domeniu va dam webhost ssd (doar domenii cumparate) 

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

Up, a fost un update bagat la servere, acum este un filterscript unde aveti ogramada de protectii, o sa va enmar cateva mai jos:

- Anti Reclama ( au fost adaugate cam toate serverele din romania cu minim 3 playeri on pentru a nu va face reclama pe server ) .

- Anti Dialog Response ( in caz ca nu aveti, sa nu va pice serverul cu % , %s , %d etc. )

- Anti-Bot Conn ( un anti-bot connector, unde nu iti pot intra boti pe server ) .

Momentan cam atat, inca se lucreaza.

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

Dacă ai avea o echipă de marketing și ai scoate acea secțiune de „recenzii clienți” ce au domeniu de .tk ar arata mult mai bine.

Câteva sfaturi ca să atragi cumva puțină încredere clienților firmei tale:

1. NU pune recenzii doar la servere de SAMP, asta arată că ești bun doar pe servere de SAMP și doar nu îți dorești asta, doar vrei să cumpere lumea și un domeniu, webhost, minecraft șamd.

2. NU folosii recenzii cu domenii TK sau la comunități ce nu mai activează acum, folosește-te de recenzii unde server-ul a avut ceva playeri.

3. Promovează-te pe site-uri (sa-mp.ro, leaks, warzone, hawks românia) și așa mai departe, o să îți atragi ceva clientelă.

4. Încearcă să nu faci foarte multe reduceri, adevărul e că da, vin clienți dar tu pierzi bani și o să faci overselling, ceea ce o să îți scadă din rating dacă sare de reselling-ul pe care îl faci tu.

5. Fă-ți website-ul să arate responsive și pe telefon, să fim serioși, arată oribil. (mă refer că te doare degetul până te duci în josul paginii să vezi câte ceva) image.thumb.png.02f90202421ad1b859831fbf33c9ac43.png

6.  Dacă ai pus tawk.to în josul paginii, fă-te activ pe el, oamenii mai au nevoie de anumite informații.

7. Dacă tot ai un domeniu, fă-ți un webmail și pune cu numele tău real dacă ești în regulă cu câcatul ăla de folosiri a datelor personale etc cu @two-host.com

8. Nu-ți pune nici măcar o dată discord-ul ca metodă de contact, nimeni nu o să îl folosească.

Cu plăcere.

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/22/2020 at 3:06 PM, AndreiAdv said:

Dacă ai avea o echipă de marketing și ai scoate acea secțiune de „recenzii clienți” ce au domeniu de .tk ar arata mult mai bine.

Câteva sfaturi ca să atragi cumva puțină încredere clienților firmei tale:

1. NU pune recenzii doar la servere de SAMP, asta arată că ești bun doar pe servere de SAMP și doar nu îți dorești asta, doar vrei să cumpere lumea și un domeniu, webhost, minecraft șamd.

2. NU folosii recenzii cu domenii TK sau la comunități ce nu mai activează acum, folosește-te de recenzii unde server-ul a avut ceva playeri.

3. Promovează-te pe site-uri (sa-mp.ro, leaks, warzone, hawks românia) și așa mai departe, o să îți atragi ceva clientelă.

4. Încearcă să nu faci foarte multe reduceri, adevărul e că da, vin clienți dar tu pierzi bani și o să faci overselling, ceea ce o să îți scadă din rating dacă sare de reselling-ul pe care îl faci tu.

5. Fă-ți website-ul să arate responsive și pe telefon, să fim serioși, arată oribil. (mă refer că te doare degetul până te duci în josul paginii să vezi câte ceva) image.thumb.png.02f90202421ad1b859831fbf33c9ac43.png

6.  Dacă ai pus tawk.to în josul paginii, fă-te activ pe el, oamenii mai au nevoie de anumite informații.

7. Dacă tot ai un domeniu, fă-ți un webmail și pune cu numele tău real dacă ești în regulă cu câcatul ăla de folosiri a datelor personale etc cu @two-host.com

8. Nu-ți pune nici măcar o dată discord-ul ca metodă de contact, nimeni nu o să îl folosească.

Cu plăcere.

 

Nu conteaza de fel de domeniu ai.

Doar servere samp am hostat pana acum

Aceea comunitate cu .tk activeaza

M-am promovat aici, cred ca e ok.

Nu ai de unde sa stii daca eu scot sau pierd bani 🙂 

Am testat pe IOS si e ff ok website ul

Sunt on doar cand pot 

Da, folosesc numele meu real, nu fac email pe webmail ca nu are rost, pana intru eu pe emailu ala, il am mai la indemana pe al meu.

Multi folosesc Discord 

 

Up! Hosturi Cs 1.6 la 2 eur ! 32 slots

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...