Jump to content

[DELETED]VAND - PACHET COMUNITATE (OFERTA)


Blaw
 Share

Recommended Posts

Ce faci aici miraose a ilegalitate, deci ai grijă. :)) 

 

 

”Daca vreti sa faceti si prin alte metode: Paysafe / Sms va trebuii sa platiti o mica taxa.”, de când cere o firmă neînregstrată taxe? 

Edited by Gabi23
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gabi23 said:

Ce faci aici miraose a ilegalitate, deci ai grijă. :)) 

 

 

”Daca vreti sa faceti si prin alte metode: Paysafe / Sms va trebuii sa platiti o mica taxa.”, de când cere o firmă neînregstrată taxe? 

nu este o "firma" in primul rand deci nu ai dreptul sa spui "neinregistrata".

si in al 2-lea rand, unde platesc eu resursele, iti cere o mica taxa , unde crezi ca imi bag eu coduri sms ? in cur ? vorbiti doar sa va aflati in treaba, uita-te peste tot omule, cand platesti prin sms se ia comision de minim 1 euro. nu mai vorbiti fara rost.

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Blaw said:

nu este o "firma" in primul rand deci nu ai dreptul sa spui "neinregistrata".

si in al 2-lea rand, unde platesc eu resursele, iti cere o mica taxa , unde crezi ca imi bag eu coduri sms ? in cur ? vorbiti doar sa va aflati in treaba, uita-te peste tot omule, cand platesti prin sms se ia comision de minim 1 euro. nu mai vorbiti fara rost.

Am greșit eu, nu contează că te dai drept firmă sau nu, atâta timp cât oferi servicii în schimbul unei sume de bani, ai nevoie de PFA sau CUI.

Așa că nu o arde tu cu pula mare pe aici că nu e cazul.

 

EDIT: Nu neapărat PFA sau CUI, doar să oferi factură, iar pentru asta ai nevoie neapărat de ce am zis mai sus :))

 

Am zis de taxe, da, evident, taxele sunt permise doar când ai dreptul să oferi acel serviciu, așa că ne cam doare undeva că plătești tu taxe.

Edited by Gabi23
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gabi23 said:

Am greșit eu, nu contează că te dai drept firmă sau nu, atâta timp cât oferi servicii în schimbul unei sume de bani, ai nevoie de PFA sau CUI.

Așa că nu o arde tu cu pula mare pe aici că nu e cazul.

 

EDIT: Nu neapărat PFA sau CUI, doar să oferi factură, iar pentru asta ai nevoie neapărat de ce am zis mai sus :))

bun, da-ma in judecata sau ce vrei tu sa faci, sunt altii care se dau drept firme dizolvate , le-au luat domeniul de lucru si se dau drept firma in sine, si eu ca vand pachete de comunitati imi sariti toti in cap, te rog frumos, nu mai raspunde aici ca nu vreau sa fac off-topic, eu imi continui vanzarile si tu sa-ti vezi de treaba ta.

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Blaw said:

bun, da-ma in judecata sau ce vrei tu sa faci, sunt altii care se dau drept firme dizolvate , le-au luat domeniul de lucru si se dau drept firma in sine, si eu ca vand pachete de comunitati imi sariti toti in cap, te rog frumos, nu mai raspunde aici ca nu vreau sa fac off-topic, eu imi continui vanzarile si tu sa-ti vezi de treaba ta.

Nu-mi bat capul cu prostii d-astea, nu te panica :))

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, RazvanT said:

Recomand Blaw. O persoana super de treaba, cu niste preturi si mai super! Suport la orice! 

Multumesc, Razvan ! Iti multumesc ca imi folosesti serviciile cu drag !

UP !

FONDATOR RPG.ETRION.RO (2016-2021) .

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...