Jump to content

[REZOLVAT] Cum pot adauga skin-urile personale in OnPlayerModelSelection?


SirLemMon
 Share

Recommended Posts

Intrebare: Salut. Doresc sa stiu cum pot adauga skin-urile personale intr-o interfata precum cea de pe OG Times sau Ruby la skin-urile personale. Multumesc anticipat pentru orice raspuns! 


Ai încercat să faci ceva înainte să postezi?: Am incercat orice modalitate de a introduce skin-urile personale in interfata OnPlayerModelSelection dar nu a dat roade nimic. 

Link to comment
Share on other sites

Acum 17 ore, L0K3D a spus:

Nu vad nici un cod legat de mSelection, tu vrei sa adaugi mai multe skin-uri la /buyclothes sau?

Nu, doresc sa integrez skin-urile personale intr-o interfata precum /clothes, gen cum este pe ruby cu skin-urile premium, rare, normal.

Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2020 at 4:44 PM, SirLemMon said:

Nu, doresc sa integrez skin-urile personale intr-o interfata precum /clothes, gen cum este pe ruby cu skin-urile premium, rare, normal.

Nu știu cum e pe ruby, dar pe majoritatea serverelor meniul de selectare e făcut printr-un textdraw.

Link to comment
Share on other sites

  • Manager

Nu stiu cum e facut acest sisteme comunitatile respective, prezinta-mi un video/poze.

On 2/12/2020 at 4:44 PM, SirLemMon said:

Nu, doresc sa integrez skin-urile personale intr-o interfata precum /clothes, gen cum este pe ruby cu skin-urile premium, rare, normal.

 

// edit (28.02.2010)

Topic inactiv.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...