Jump to content

ArthuR Fondatorul Comunitatii BlackGun.Ro Tepar+Dovezi Noi !


SmoKey
 Share

Recommended Posts

ArthuRe degeaba iti trimiti copii sa te ajute 😉 Dovezile arata foarte clar ce trebuia sa-mi dai cum trebuia sa-mi dai.

Mi-ai propus? Dovezile arata altceva prietene :))) Am stat de pe data de 12 sa astept dupa tine in speranta ca imi vei da gamemode-ul cum trebuie 😉

Acum vei platii pentru toate tepele pe care le-ai dat !

In dovezi apare si de ce am sters topicul precedent !

 

IMPORTANT! 

Inainte sa comentati priviti cu atentie dovezile ! 

Edited by SmoKey
Link to comment
Share on other sites

  

Acum 5 minute, Arthur1cp a spus:

Nu era o problema pentru ca am zis ca i ofer și db-u , doar trebuia sa mai aștepte câteva ore.

Fratioare, in dovezi apare foarte clar ca astept de pe data de 12 noiembrie sa-mi oferi tot gamemode-ul asa cum am cerut !

Daca tu ca Fondator a unei comunitati nu te-ai gandit ca poate sa-ti afecteze reputatia si comunitatea, eu nu am ce sa-ti fac! 

Am asteptat destul! Ti-am oferit o sansa sa-mi oferi tot gamemode-ul cum trebuie , nu ai vrut sa mi-l dai Ai fost postat !

 

EDIT: Daca nu a fost teapa de ce m-ai blocat ? acum era sansa ta sa-mi oferi gm-ul si sa-ti recapeti reputatia ! 

Edited by SmoKey
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, SmoKey said:

  

Fratioare, in dovezi apare foarte clar ca astept de pe data de 12 noiembrie sa-mi oferi tot gamemode-ul asa cum am cerut !

Daca tu ca Fondator a unei comunitati nu te-ai gandit ca poate sa-ti afecteze reputatia si comunitatea, eu nu am ce sa-ti fac! 

Am asteptat destul! Ti-am oferit o sansa sa-mi oferi tot gamemode-ul cum trebuie , nu ai vrut sa mi-l dai Ai fost postat !

 

EDIT: Daca nu a fost teapa de ce m-ai blocat ? acum era sansa ta sa-mi oferi gm-ul si sa-ti recapeti reputatia ! 

Te am blocat Pentru ca esti prea redus si nu esti in stare sa duci o conversatie.

 

 

Am peste 9 ani in sa-mp-ul Romanesc , nu ai nicio Sansa sa mi strici reputatia, un om care intelege si citeste asta , o sa vada ca tu esti ala idiot, scuze ca te jignesc.

p.s : nu le Mai spama forumul la baieti.

Edited by Arthur1cp
Link to comment
Share on other sites

Acum 10 minute, Arthur1cp a spus:

Te am blocat Pentru ca esti prea redus si nu esti in stare sa duci o conversatie.

 

 

Am peste 9 ani in sa-mp-ul Romanesc , nu ai nicio Sansa sa mi strici reputatia, un om care intelege si citeste asta , o sa vada ca tu esti ala idiot, scuze ca te jignesc.

p.s : nu le Mai spama forumul la baieti.

9 ani , si 8 de tepe, nu  m am nascut ieri, db trebuia la pachet,  + restul fisierelor, esti un gunoi si punct.

https://your-code.ro - resurse

 

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, st0ryADV said:

9 ani , si 8 de tepe, nu  m am nascut ieri, db trebuia la pachet,  + restul fisierelor, esti un gunoi si punct.

stai

ce

9 ani?

sunt de 8 ani in sampul romanesc si stiu prea bine personele cu care mi-am pierdut noptile pe teamspeak si skype, si pot sa jur ca n-am auzit nici macar o data in viata mea de ArthuR, am auzit doar de arthur de la ceptura 

Link to comment
Share on other sites

  • keNN. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...