Jump to content

Servicii Instagram - Likes - Followers


Wildo
 Share

Recommended Posts

La 31.10.2019 la 22:04, Wildo a spus:

De mentionat. Conturile nu sunt recunoscute ca si conturi fake / clona .

Sa crezi tu ca algoritmul de la instagram nu stie daca sunt fake sau nu. Eu am crescut si am vandut pagini de instagram cu mii, sute de mii de followeri cu doua aplicatii, care nu costau nimic, de pe google play. Crede-ma ca stiu despre ce vorbesc. Daca contul respectiv primea 3 followeri pe zi si dintr-o data primeste cate 200 pe zi, poate si mai mult, depinde ce servicii vinzi tu aici, se intampla 1000 de chestii in "spate" cu contul pe care vrei sa il "boostezi", doar ca fara sa iti dai seama.

 

Acum 7 ore, Seranoff a spus:

E o aplicatie care poti face deja asta romanu vrea sa scoata si din pamant banii 

Au existat aplicatii de tip follow4follow, like4like dar au fost scoase deoarece incalcau tos, poti doar sa le iei acum de pe google .apk.

 

Probabil, cine cumpara aceste servicii vrea sa isi creasca o pagina de instagram, un brand, ceva facut de el. Nu imi pot imagina omul care da bani pentru servicii de genul doar ca sa se vada cu 5000 de followeri pe instagram deoarece este trist si fara discutie de cea mai joasa speta.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Seranoff said:

E o aplicatie care poti face deja asta romanu vrea sa scoata si din pamant banii 

Decat sa vorbesti ampulea si prost poti  sa ne lasi si noua aplicatia, efectiv sunt satul de handicapati de astia ca voi. Ti-e ciuda ma ca tu nu ai si eu am si ofer servicii sau care e problema? Esti un anonim si un vai mortii tai si imi spui tu mie ca exista aplicatii, da-ne ma noua o aplicatie gratuita care iti aduce mii de follow-eri si like-uri si eu personal imi postez platforma pe net. Astept sa-mi faci reclamatie te pup

Edited by Wildo
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Wildo a spus:

Decat sa vorbesti ampulea si prost poti  sa ne lasi si noua aplicatia, efectiv sunt satul de handicapati de astia ca voi. Ti-e ciuda ma ca tu nu ai si eu am si ofer servicii sau care e problema? Esti un anonim si un vai mortii tai si imi spui tu mie ca exista aplicatii, da-ne ma noua o aplicatie gratuita care iti aduce mii de follow-eri si like-uri si eu personal imi postez platforma pe net. Astept sa-mi faci reclamatie te pup

Platforma adică site/aplicație Sau pur si simplu iti dau contul tie cu parola si mail?

Link to comment
Share on other sites

Acum 13 ore, Wildo a spus:

Decat sa vorbesti ampulea si prost poti  sa ne lasi si noua aplicatia, efectiv sunt satul de handicapati de astia ca voi. Ti-e ciuda ma ca tu nu ai si eu am si ofer servicii sau care e problema? Esti un anonim si un vai mortii tai si imi spui tu mie ca exista aplicatii, da-ne ma noua o aplicatie gratuita care iti aduce mii de follow-eri si like-uri si eu personal imi postez platforma pe net. Astept sa-mi faci reclamatie te pup

De ce esti prost si injurii asa e la tine acolo in sat nu te-a invatat ma-ta sa vorbesti frumos nu sa sari repede cu injuraturile, stai calm ca nu sunt invidios pe "servicile tale" daca o sa dai search pe google vei gasi destule site uri de facut fallow pe instagram like pe yt si asa mai departe dar daca esti inapoiat asta e treaba ta, din partea mea poti sa te futi si in cur e prost cine da nu cine vinde si e foarte usor dedectabil chestia asta si ti se inchide pagina.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Seranoff said:

De ce esti prost si injurii asa e la tine acolo in sat nu te-a invatat ma-ta sa vorbesti frumos nu sa sari repede cu injuraturile, stai calm ca nu sunt invidios pe "servicile tale" daca o sa dai search pe google vei gasi destule site uri de facut fallow pe instagram like pe yt si asa mai departe dar daca esti inapoiat asta e treaba ta, din partea mea poti sa te futi si in cur e prost cine da nu cine vinde si e foarte usor dedectabil chestia asta si ti se inchide pagina.

Da nu mai vorbii ampulea pentru ca voi astia care doar bateti din gura fara sa stiti sunteti enervanti din toate punctele de vedere. Esti foarte prost tin sa te anunt. Nu o sa stau sa-ti explic tie chestia asta cu inchisu paginii, daca era asa puteam sa inchid pagina oricum trimitant cate 100k de persoane intr-o zi si adio. Nu e asa cum crezi si da, mai sunt platforme din care 40% nu sunt sigure si sunt detectati ca boti si automat iti dispar follower-ii. informeaza-te inainte de a da cu ciocu aiurea pentru ca nici nu ma cunosti si nici nu stii cu ce ma ocup asa ca gura mica si du-te pe samp. Am clienti multumiti daca neaparat te mananca in cur iti arat ce servicii ofer. Nu dau scam nimanui am o baza de date cu peste 100k de conturi pe care le pot folosii cum vrea pula mea. Poti usor sa pacalesti algoritmul instagramului punand conturile sa dea follow in diferite intervale astfel nu se declara functia de spam - bot check. Si cu asta am spus tot, orice ai mai zice n-o sa-ti raspund te las sa te faci de ras in continuare.

Edited by Wildo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 10/31/2019 at 9:55 PM, Wildo said:

Username: Wildo
Varsta 19
Ce vinzi?: servicii instagram
Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: 

Followers:

image.thumb.png.95fa2d60a9b2c1804dec30dced141bf8.png

Likes:

image.thumb.png.bf551626c47af0ce9030c34ccfad5e1f.png
Pret: in functie de cantitate.
Detalii de contact: pm
Alte precizari:  Maxim 200 pe zi pentru a nu afecta contul beneficiarului.

Urmaritorii vin dintr-o baza de date de straini insa pot sa fac rost si de conturi din romania. toate conturile sunt active fara report-uri.

 

pret

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...