Jump to content

Able Pro - Panel Project


Danielcik
 Share

Recommended Posts

Inca cateva poze:

ad6a75daf18991881ce8f910fffc9f03.jpg

a073e665462f13c8bd405d90e54576ba.png

 

  • Zilele astea am mai lucrat la sistemul de notificari de pe Panel. Diferite notificari vor fi trimise cand jucatorul este acceptat / respins in factiune , cand reclamatia creata de el sau impotriva lui primeste un raspuns. Am creat 2 butoane (unul te redirectioneaza pe pagina unde sunt toate emailurile primite, iar a 2-lea buton se foloseste pentru a marca emailurile ca citite).
  • Pagina de complaints a fost schimbata. Acum la fel ca pe OG-Times sunt 3 tabele diferite (Complaints against me / created by me / complaints) .
  • Rezolvate niste probleme la sistemul de aplicatie pentru factiune. 

 

De azi, voi incepe sa postez mai rar, si fiecare post va contine mai putine poze. 

 

Multumesc tuturor pentru incurajare!

Edited by 4Gamers
Link to comment
Share on other sites

Poze cu sistemul de aplicatii:

1e828feee3d96e900ba16fa1c391b750.png

9115c64507e3d687a5446794e7b09ffb.png

5aab10b3c24a1cd01123543c382d0542.png

 

Important!

Aceste poze sunt unele dintre ultimele pe care le voi mai posta. Panelul are și pagina de admin / leader / admin options la profil, însă aș prefera să nu postez poze cu ele. În caz că vă întrebați cum de am terminat atât de repede tot ce am avut de făcut, răspunsul este unul simplu. Am lucrat o perioada mai îndelungată la panel, nu doar de când este topicul. După cum am mai spus și la început de topic, panelul are 2 ani, timp în care am mai rezolvat unele probleme / adăugat unele lucruri care erau necesare, însă ultima lună am lucrat extrem de mult pentru a-l termina. 

 

Acestea fiind spuse, mâine voi mai posta 1-2 poze, cu unele sisteme pe care nu le-am prezentat. Voi mai deschide un topic, insa aceasta data, o sa fie unul in care o sa prezint proiectul din care fac parte. Vă spun încă de acum că proiectul este unul serios, și se depune mult efort în el.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...