Jump to content

[REZOLVAT] Problema payday


Radhe
 Share

Recommended Posts

Username: Radhe
Problema întălnită: La ora :00 nu se acorda payday ul. Mai pe scurt nu mi se acorda deloc payday pe server. Si nu stiu ce sa ii fac.
Detalii despre problemă: Am intrat pe server, am dat o ora si nu mi se acorda payday ul, nu stiu alte detalii despre problema deoarece nu ma descurc in pawno.
Ce ai încercat să faci înainte să postezi?: Nimic, deoarece nu stiu.
Cod sursă (recomandat pastebin.com) : Daca imi spuneti de cod sursa sa va ofer o sa vi-l dau.
Alte detalii: Sper sa fie rezolvat bugul..

Link to comment
Share on other sites

Pai da-ne functia aia care tine de payday gen GivePayday() sau idk, cauta in gamemode anumite cuvinte din afisajul payday-ului gen  "bank interest" si copiezi tot ce scrie acolo, apoi posteaza in pastebin.com

Poate fii doar o mica problema la timerul care declanseaza functia. Doar la ora 00 nu se acorda payday-ul sau la nicio ora fixa?

Link to comment
Share on other sites

Acum 48 minute, Wildo a spus:

Pai da-ne functia aia care tine de payday gen GivePayday() sau idk, cauta in gamemode anumite cuvinte din afisajul payday-ului gen  "bank interest" si copiezi tot ce scrie acolo, apoi posteaza in pastebin.com

Poate fii doar o mica problema la timerul care declanseaza functia. Doar la ora 00 nu se acorda payday-ul sau la nicio ora fixa?

Nu, nu se acorda la nici o ora fixa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...