Jump to content

Recrutez - Scripter


OLTEANuadv
 Share

Recommended Posts

  • Username:OLTEANUadv
  • Vârstă:18 ani.
  • Ce recrutezi?:Scripter cu minim 2 ani experienta, ce ofera mai multe dovezi/detalii pe discord.
  • Ce oferi în schimb: Owner si 50% din profitul serverului. (lunar)
  • Detalii de contact: Discord - OLTEANUadv#0406
  • Alte precizări: Este vorba de un server ce vreau sa fie de durata, server ce va fi promovat cu un buget de 1500 lei in decursul unei luni calendaristice.
  • Amatorii/teparii/comentatorii pot sa stea deoparte pana voi deschide serverul.
Edited by OLTEANuadv
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, LolyAdv said:

lucrez doar cu banii jos, mersi de tag oricum

calic..

 

On 10/6/2019 at 5:20 PM, OLTEANuadv said:

P.S1: Doresc sa va anunt de acum ca voi avea acces asupra gamemodeului, bazei de date, hostului, domeniului.

voi avea acces asupra gamemodeului asta nu o sa le convina la multi care au gamemode u lor muncit 

Link to comment
Share on other sites

La 06.10.2019 la 17:20, OLTEANuadv a spus:

P.S1: Doresc sa va anunt de acum ca voi avea acces asupra gamemodeului, bazei de date, hostului, domeniului.

Ai făcut degeaba topicu asta daca tu crezi că îți va da acces la gamemode-ul dvs

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2019 at 8:40 AM, Mentosan said:

calic..

 

voi avea acces asupra gamemodeului asta nu o sa le convina la multi care au gamemode u lor muncit 

nu-i vorba de asta neaparat, dar de exemplu el a precizat ca scripterul primeste 50% din profitul serverului si ca el are acces la gamemode, e normal sa nu-ti convina ca nu ai nicio garantie ca serverul va avea un profit.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LolyAdv said:

nu-i vorba de asta neaparat, dar de exemplu el a precizat ca scripterul primeste 50% din profitul serverului si ca el are acces la gamemode, e normal sa nu-ti convina ca nu ai nicio garantie ca serverul va avea un profit.

exact asta am zis si eu + ca aia cu caliceala am zis o la caterinca 🙂 nici eu nu as munci gratuit pentru ceva care nu este asigurat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...