Jump to content

Saints-Net Romania is back!


irinelbro69
 Share

Recommended Posts

  • VIP

Pentru ca v-am promis in topicul trecut ca va vom acorda mai multe informatii legate de redeschidere, am decis sa fac eu un topic legat de acest subiect.

Saints-Net se va redeschide probabil undeva prin octombrie (noi am estimat undeva intre 15 si 20 octombrie, dar ramane de vazut). Aceasta data NU este fixa, noi doar estimam.

 

Ce voi putea face pe server?

Pe server jucatorii vor putea munci la unul dintre joburile disponibile de pe server. Noi credem ca, cel mai profitabil job este 'Food Deliever'.

Jucatorii vor trebui sa livreze 3 cutii la diferite business-uri de tip fast-food, ceea ce este foarte usor, locatiile fiind doar in orasul Los Santos.

Playerii ce muncesc la job pot vedea cati bani au acumulat in total in ora curenta tastand comanda [/jobinfo].

Un scurt video cu prezentarea acestuia:

Cum pot aplica la o functie?

Momentan, nu am cumparat domeniu pentru forum/panel/homepage, etc. Asa ca, aplicatiile pentru functii vor fi facute pe Discord.

In viitor, cand serverul va fi deschis, vor trebui niste cerinte, asa ca, fi-ti pe faza!

Cautam staff pentru deschidere, ne puteti lasa un PM pe Discord: Strom#9160 sau Mortred#9366, succes tuturor!

 

"Server fantoma, mai mult de 1 saptamana nu va tine"

Stiu cum e sa auziti ca 'nu e server fantoma', dar sa se inchida serverul, NU, serverul NU se va inchide dupa o saptamana deoarece cine ar pierde aproape doua-trei luni pentru a deschide un server de o saptamana? Pentru noi, chiar conteaza timpul investit, cat si banii, asa ca, va puteti astepta ca serverul sa fie unul cum era inainte, si, speram, cu jucator multi.

 

Ce asteptari aveti?

Noi nu avem multe asteptari, dar ne dorim extrem de mult sa respectati munca pe care o facem si, sa ne intalnim cat mai multi jucatori, cu mic cu mare, la deschidere!

Eu cu Mortred ne asteptam ca serverul sa mearga ok, deci va garantam ca nu vor exista probleme la deschidere.

 

In final, as vrea sa multumesc tuturor jucatorilor care au fost alaturi de noi, si inca sunt, in cautarea bugurilor, inseamna extrem de mult pentru noi, cat si pentru stabilizarea gamemode-ului.

Puteti intra pe serverul de Discord (click) pentru a fi la curent cu noutatile aduse serverului!

Va multumim pentru ca ati citit acest topic, si, inca o data, pentru ca ati fost alaturi de noi! Echipa Saints-Net va ureaza numai bine!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...