Jump to content

Strom's windows activator


irinelbro69
 Share

Recommended Posts

  • VIP

Deoarece mi-am reinstalat windows-ul si nu vreau sa dau iar 50 de lei pentru un Product Key nou, am decis sa fac un .cmd care va activeaza windows-ul automat.

Momentan sunt 7 versiuni de Windows compatibile cu acest batch.

image.png.0bb70c7019cf48e79ee6cc6ca493c815.png

Pentru a selecta o versiune de windows tastati cand deschideti batch-ul, numarul versiunii de Windows.

Cum eu am Windows 10 Home, am introdus '1'.

 

Dupa ce asteptati putin, windows-ul se va activa.

Va recomand un restart pentru ca sa-si faca efectul.

image.png.efaeb8f27403e58055f0047a2ce364d6.png

 

(!) Atentie! Daca introduceti o versiune de windows pe care nu o aveti, Windows-ul nu se va activa.

Pentru o eficienta 100%, va recomand sa deschideti batch-ul ca Administrator.

 

Link download: https://www31.zippyshare.com/v/AL02l6x6/file.html

 

Daca aveti probleme legat de batch, puteti sa-mi dati un PM!

 

 

 

 

image.png

Edited by Stromw0w
Link to comment
Share on other sites

L-am descarcat,frumos cod..ceva basic care poate fi facut in cmd ...program ul e bun pentru cei ce nu doresc sa se complice sa gaseasca un key pentru windows-ul sau..
Dar am descoperit un mic "bug" care nu stiu sigur daca poate fi rezolvat..daca te intrebi de ce are alta culoare..i-am facut un mic update ..ca sa arate mai profiimage.png.3b845a6985ecec8d92aa870be40653cf.png

FybDz5L.png

Link to comment
Share on other sites

  • VIP
2 hours ago, Gaaabriel said:

L-am descarcat,frumos cod..ceva basic care poate fi facut in cmd ...program ul e bun pentru cei ce nu doresc sa se complice sa gaseasca un key pentru windows-ul sau..
Dar am descoperit un mic "bug" care nu stiu sigur daca poate fi rezolvat..daca te intrebi de ce are alta culoare..i-am facut un mic update ..ca sa arate mai profiimage.png.3b845a6985ecec8d92aa870be40653cf.png

O sa incerc sa-l rezolv, multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...